2733
2739

من دو ساله از نامزدم جدا شدم یعنی خودش رفت ۴ سال باهم بودیم سرباز بود کار نداشت پایی همه اینا وایسادم تا اینکه مامانم گفت باید تهران زندگی کنید نامزدم منم قبول نکرد تهران باشه خلاصه من قبول کرد مامانم راضی کردم بیام شهرستان بعد ی مدت کلا گفت دیگه نمیخوام باهات باشم ما باهم هیچ چیز مشترکی نداریم ما فامیل هستیم پسر پسر خالمه الانم با ما قهرن نامزدم شماره منو بلاک کرد حتی دایی من با پسر خالم حرف زد گفت ما دیگه نمیخوام  الانم خواستگار دارم ولی ته دلم میگه شاید ی روز بیاد سرش به سنگ بخوره ولی برای خسته کنندس 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ته دلت اون حرف 

بابا ول کن بچسب خواستگارت 

لایکم نکن اذیت میشم نمیبخشمتاااا 😒منم خیلی دوست داشتم سلامتی داشته باشم  خونه عیان بشینم ماشین عیانی سوار شم ارامش داشته باشم که هیچ کدومو ندارم به کسیم میگی از نظر خیلیا جوابش حمکتی و امتحانه  هست،متنفرم از این نتیجه گیری حکمتی هست...یعنی یکی اینو میگه میسوزممممم،الانم خیلی دوست دارم زودتر بمیرم لااقل اینو واسم زیادی نبین زودتر تموم کن💔 عدالت خدا کجاست💔تا حالا دلت برا کسی سوخته؟من برای خودم میسوزه💔 متنفرم از دنیاییکه همه بدبختیا رو سر من اوار شده
2738

کسی که یه بار رفته بازم میره 

بیخیالش شو خودتو خورد نکن 

به خاستگارت فک کن

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..

عزیزم میشه لطفاً اونو فراموش کنی .... این آقا مرد زندگی نیست اگر بود ۴ سال شمارو مسخره نمی‌کرد و الان بلاک و قهر..... این اتفاقات بیوفته

شما راهتون جدا شده انشاالله خواستگار خوب اومد جواب بده برو سر زندگیت

تا تو حسرتت بسوزه

2706