2726
عنوان

رزق و روزی نوزاد

1061 بازدید | 44 پست

سلام دوستان 

میخواستم بدونم کسی هست که با بدنیا اومدن بچش رزق و روزیش بیشتر شده باشه و زندگیش از لحاظ مالی بهتر شده باشه 

لطفا اگر به این موضوع اعتقاد ندارین توهین نکنین فقط میخام نظرات رو بدونم 

متشکرم 😘

این قافله عمر عجب می‌گذرد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اره سنشونم بالابود بچه دارشدن هیچی هم نداشتن الان بچه 5سالشه انقدر ماشاا... پول ثروت ندارن خونشون توبهترین محله شیک وبزرگ انقدر توزندگیشون تحول ایجادنشد بااومدن اون فسقلی خودشونم همیشهمیگن  ک بخاطر پسرشونه

خدایا ازته قلبم بتواعتماددارم میدونم هیچ وقت دستمو رهانمیکنی 

اینکه رزق و روزی بیشتر میشه کاملا حقیقت داره اما اینکه به این امید بچه بیاری اشتباه محضه ، ما بعد اینکه باردار شدم و بخصوص وقتی فهمیدیم دختره کلی زندگیمون فرق کرد شوهرم درآمدش بیشتر شد یه ماشین در حد خوب به بالا میشه گفت برا من خریدیم با اینکه فکرشم نمی کردم ، طلاهایی که زمان ورشکستگی شوهرم فروخته بودم کلا تو این یک سال خریدیم خداروشکر کلی خوب شد اوضاع

اره سنشونم بالابود بچه دارشدن هیچی هم نداشتن الان بچه 5سالشه انقدر ماشاا... پول ثروت ندارن خونشون تو ...

یا خدا انشالله منم بچه بیارن وضعمون تکون بخوره 

البته الان هم خوبه ولی از نظر مالی ترس دارم

این قافله عمر عجب می‌گذرد 

عزیزم تلاش والدین فقط بیشتر تر میشه 

کسی که باذات خراب خود قصدتخریب دیگری را دارد؛ بی شک بایدبه دنبال مرهمی برای عقده های خود باشد.  My lran 🖤 O my soul 🖤 O my belief and faith. تو کتاب بی‌شعوری خیلی قشنگ نوشته:«بی‌شعورها قابلیت شگفت انگیزی برای دیدن تنها یک وجه از هر مساله‌ای رو دارن،همون وجهی که منافع اونا رو تامین میکنه»حالا شما هی سعی کن برای کسی که نمیفهمه توضیح بدی:)

من خیلی زیاد شاید ده برابر گذشته. یادمه سال ۹۶ بود پونزده  میلیون کنار گذاشتم واسه خرج بیمارستان و اولیه بچع ک‌شوهرم همرامع و خب چند روز مغازه نمیره اما یروز میرفت کار میکرد خرج یه هفته مون جور میشد و کلن  ب اون پول دست نزدم. برای هر چیزی . مثلن همین دو ماه پیش پول کنار گذاشتم برای دوچرخه بچه م.  اصلا بهش دست نزدم شوهرم گفت بازار خیلی خوب بود پولشو از کار کرد روزانه م میدم.   خلاصه قدمای دخترم خیییلی پر برکت بود برامون 

من بودم و خلوت منو... ترانه های داریوش... تا زمستون ۹۲ که یکی اومد که نفس می کشید تو هوای داریوش💕 شدیم هم قدم، هم دل و هم صدای هم تو ترانه " شام مهتاب"🍁 باتو...باتو اگه باشم وحشت از مردن ندارم.لحظه هام پر میشه از تو وقت غم خوردن ندارم💑 کنار هم آرامش امروزمونو ساختیم،  تو خوشی و ناخوشی کنار هم بودیم، حالا امروز هر دومون باور داریم که هزار برابر از روزای اول عاشق تریم... خدایا ازت ممنونم که هوای دل عاشقمونو داری🙏
یا خدا انشالله منم بچه بیارن وضعمون تکون بخوره  البته الان هم خوبه ولی از نظر مالی ترس دارم

جدی میگم فقط کلی پول برای یک دست مبل پول دادن اگربگم تعجب میکنی تادیروز یک زندگی ساده داشتن الان بری اصلا نمیگی ایناهمون ادمان 

خدایا ازته قلبم بتواعتماددارم میدونم هیچ وقت دستمو رهانمیکنی 
2706