2733
2734

چن ماهه اقدام کردم واسه بارداری ولی فولیکول ضعیف داشتم، باردار نشدم

ولی این سری چهار روز از روز پریودیم گذشته، بی بی‌چک منفی جواب داد،گیجو بیحالم، ولی حالت تهوع ندارم،سونو گرفتم تو دوره قبل روز دوازدهم، فولیکولام ضعیف بود، بنظرتون امکانش هست باردار باشم یا نه، از کجا بفهمم، لطفاً راهنماییم کنید   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برو آزمایش بده انشالله بارداری ولی یادت باشه همیشه اون ماهیی که بیخیالی زودتر نتیجه میگیری

مر مری ام 😍مامان دخملیا دوقلو هام و آوا جونم🥰پرانرژی و با انگیزه💪عضو گروه قرمز وزن شروع:۸۶  هدف اول:۸۳🔒هدف دوم:۸۰🔓هدف سوم:۷۷🔒 هدف چهارم:۷۴ 🔒هدف پنجم:۷۰ 🔓هدف آخررررر :۶۵🔐یبار تونستم بازم میتونم😍🤩
2731

عقب انداختن نشانه خوبیه برا بارداری اینماهم نشد ماه بعد من ۸ ماه اقدام بودم. 

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
2738

ضخامت اندومتر در یک لاین 2/7 میلیمتر دیده میشود

مایع آزاد در کلدوساک خلفی دیده نمیشود.

در تخمدان راست فولیکول 9م م دیده میشود

در تخمدان چپ فولیکول 8و کوچیکتر از 8م م دیده میشود،. بقیه چیزا هم نرمال بود، کیست هم نداشتم، سونوی ماه قبلمه☹️

2706