2726
عنوان

توروخدا نرید عیادت!

1336 بازدید | 64 پست

نیاید مزاحم زن و بچه مردم نشید تو این گرما مجبور بشن حجاب کنن از شما پذیرایی کنن

زنگ بزنید احوال پرسی کنید

زنگ و برای چی گذاشتن

طرف خودش درگیر مریض داری هست

شماهم میرید میوه و چایی و شیرینی میل کنید 

بشید زحمت روی زحمت اون طرف

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چشم . ولی اومدم عیادت هم میوه میارم ها . دست خالی زشته خوب وبرای مریض میوه بهتره 

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد

مثل وقتی کسی فوت میشه

میرن میمونن توقع شام و ناهار دارن 😐

ما که خواستیم زمین را برای مهربانی مهیا کنیم ، خود نتوانستیم مهربان باشیم . من در کوچه های زندگی به دنبال آرتانی وحشی و سادیسمی بودم که مرا با تیر عشقش زخمی کند ، که ناگهان ممدی از ته کوچه با پراید آمد ... ( امضام فانه من در کوچه های زندگیم به دنبال هیچ خری نیستم    البته به دنبال یک آهو هستم    آن آهو در پشت کوچه ای که ممد از تهش آمد در باغی سرسبز علف می خورد و از وجود من آگاه نیست ، آیا من قادر به شکار این آهو هستم ؟ خیر )

ب شدت حق 👏👍

محله ما یک رفتگر دارد،صبح که با ماشین از درب خانه خارج می شوم سلامی گرم میکندو من هم از ماشین پیاده می شوم و دستی محترمانه به او می دهم ،حال و احوال را می پرسد و مشغول کارش می شود....همسایهطبقه زیرین ما نیز دکتر جراح است ،گاهی اوقات که درون آسانسور می بینمش سلامی میکنمو او فقط سرش را تکان می دهد و درب آسانسور باز نشده برای بیرون رفتن خیز می کندبه شخصهاگر روزی برای زنده ماندن نیازمند این دکتر شوم ، جارو زدن سنگ قبرم به دست آن رفتگر ، بشدت لذت بخش تر از طبابت آن دکتر برای ادامه حیاتم است.تحصیلات مطلقا هیچ ربطی به شعور افراد ندارد#کتاب چند کلام ساده

حرف دل منه 

من زایمان کرده بودم حالم خراب بچه شب نمیخابید جاری خدا نشناسم خبر داشت اما اومد خونه ام مهمونی

براخواهرم دعا کنیدتاابد کنار همسرش زندگی کنه و با خوبی ها و بدی های زندگی بسازن ..صلوات

وای دقیقا من یه بار مریض شده بودم زنگ زدن شب اومدن من اصلا نمیتونستم بشینم من فکر کنم دو ساعت سه ساعت  نشستن من توی سه ساعت واقعاً به صورت اینا نگاه میکردم از درد نمیدونستم چیکار کنم

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...

واقعا آدم نمیدونه چیکار کنه 

بریم یه چیزی میگن 

نریم یه چیزی میگن 

ای خدا

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….

بعضیا توقعین چرا فلانی نیومد. فلانی چقد با معرفت بود اومد.

دیدم ک میگم😑

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
2706