2726
سه هفته شایدم سه ماه دیگه برمیگرده سمتت

اون خانم رو کی میبینم ؟

امسال دانشگاه میرم یا نه ؟

و اما نیمه شبی من خواهم رفت ..  از دنیایی ک مال من نیست.از زمینی ک مرا بیهوده ب ان بسته اند.خالقِ گزارش کار شبانه در نی نی سایت.برای شادی روحم صلوات بفرست لطفاً.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راجب ازدواجمم ميگي چيكارس همشهري يا دور كي ازدواج ميكنم؟

اسم بگو

به قول کافکا : بغلم کن ، بغلم کن که حرف زدن کافی نیست ....                                 پناه میبرم به رویا ....از شر تمام واقعیت های تلخ ...نمیدانم رسیدن چیست،اما بی گمان مقصدی هست که همه وجودم به سمت آن جاری است...
2728
سلام بزرگوار خوبین؟ وقتتون بخیر ممکنه به من بفرمایید کی ازدواج میکنم؟شغلش چیه؟چه خصوصیاتی داره؟ ...

سلام عزیزم ،اسم میگی

به قول کافکا : بغلم کن ، بغلم کن که حرف زدن کافی نیست ....                                 پناه میبرم به رویا ....از شر تمام واقعیت های تلخ ...نمیدانم رسیدن چیست،اما بی گمان مقصدی هست که همه وجودم به سمت آن جاری است...
اسمش چیه عزیزم

واس منم میگی تورو خدااا؟!🥺💔 بهم برمیگردیم؟!🥺💔

ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم :)................فاجعه اونجاست که یه نفرو به همه دنیا و آدماش ترجیح میدی ، بعد همون یه نفر ساده ترین چیزها رو به تو ترجیح میده!به قول شاعر : وای بر من، تو همانی که امیدم بودی؟!
سه هفته شایدم سه ماه دیگه برمیگرده سمتت

سلام خوبی؟ میشه بگی مشکل من حل میشه ؟ 

ازدواجم چطوریاس؟ یکم از خصوصیاتمم بگو ممنووون

عاشق آنست که حرفش به عمل ختم شود / ورنه هر مدعی لاف زنی عاشق بود
2706