2733
2734
عنوان

اگه تنبلیمونو بذاریم کنار ماهم پولدار میشیم🤣💛

| مشاهده متن کامل بحث + 718 بازدید | 36 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
و اگ تنبل نبودم الان میرفتم سمت یخچال یچیزی کوفت میکردم

اه واقعا ینی انقد تنبلین شماها 😑 دیگه شورشو درآوردین با این سبک زندگیتون

رفتی یه چیز خوردی برگشتنی برای منم یه لیوان آب بیار 🥺 دارم از تشنگی میمیرم حوصله ندارم از زیر پتو بیارم بیرون 🥵

میشه اگه امضامو دیدی یه ثانیه چشماتو ببندی از خدا بخوای کمکم کنه ؟! 😃🌱 ممنونم گشنگم
موفق باشی😂

مرسی همچنین

دوست عزیزی که باهام وارد بحث میشی من بعد از اون بحث دیگه اسمت یادم نمیمونه یعنی خودم میخوام که فراموش کنم/ وقتی من نظرم با شما متفاوته من دشمن شما نیستم چون اصلا شما را نمیشناسم فقط من یک انسان دیگر با عقاید دیگه ایی هستم وقتی از یه چیزی یا یه کسی دفاع میکنم یعنی عقیده ام بر اون اساس هست / این کاربری دست دو تا خانم هست😆
اه واقعا ینی انقد تنبلین شماها 😑 دیگه شورشو درآوردین با این سبک زندگیتون ...

😂😂😂

اولش خیلی اموزنده و برای یادگیری بود حرفات  ولی اخرش بد شد😐

{یک عدد ارمی هستم: ارتش بی تی اس انجا و اینجا و همجا}  بیایید به عقاید هم احترام بزاریم و بخاطر داشتن عقاید متفاوت با هم بحث نکنیم؛هم بخاطر سلامت ذهن خودمون هم احترام به عقاید♡
😂😂😂 اولش خیلی اموزنده و برای یادگیری بود حرفات  ولی اخرش بد شد😐

اولش حرفای مامانم بود ، آخرش حرفای خودم 😂⁦♥️⁩

میشه اگه امضامو دیدی یه ثانیه چشماتو ببندی از خدا بخوای کمکم کنه ؟! 😃🌱 ممنونم گشنگم
2738
اولش حرفای مامانم بود ، آخرش حرفای خودم 😂⁦♥️⁩

حرفای مادرت باز یکم رو آدم تاثیر میزاره دمش گرم🤌😂😂😂

{یک عدد ارمی هستم: ارتش بی تی اس انجا و اینجا و همجا}  بیایید به عقاید هم احترام بزاریم و بخاطر داشتن عقاید متفاوت با هم بحث نکنیم؛هم بخاطر سلامت ذهن خودمون هم احترام به عقاید♡
حرفای مادرت باز یکم رو آدم تاثیر میزاره دمش گرم🤌😂😂😂

عا پس من چرا تاثیر نمیپذیرم 👌😐😂

آخه ما مازندران زندگی میکردیم هوای دم غروب مازندران آدمو شیرازی میکنه 😁✋

و مهم ترینش نداشتن سرمایه و حامی

درسته حامی از لحاظ روحی و صددرصد پولی

تو زندگیم نخواستم با حرفام با کارام دل کسی رو بشکونم .در جواب کسی که ظالمه و منطق حالیش نیست فقط سکوت میکنم و میگذرم🚶🚶انسانیتم رو با هیچچچچی عوض نمیکنم.
والا شوهرامون ساعت ۵ صب میرن سر کار تا ۸ شب ..ایا اینا تنبلن ؟؟😒

شوهر من سه جا کار میکنه و کاملا کمبود خواب داره فک کنم اونم تنبله که پولدار نیس😒

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
عا پس من چرا تاثیر نمیپذیرم 👌😐😂 آخه ما مازندران زندگی میکردیم هوای دم غروب مازندران آدمو شیرازی ...

تو حتی حرفاهم دیگ روت تاثیر نمیزاره😐💔

منم مازندرانم ولی از غروب ب بعد پیش فعال میشم اصن😂😐

تو حتی حرفاهم دیگ روت تاثیر نمیزاره😐💔 منم مازندرانم ولی از غروب ب بعد پیش فعال میشم اصن😂😐

😂😂 

نه من اومدم تهران خوب شد✓

کلا خیلی نمیخوابم الان به جز روزاییکه شبکاری داریم 

واقعا هوای شمال خیلی تاثیر داره انکار نکن 😂😐

2706