2733
2734
عنوان

امروز تولد یک سالگی دخترمه 😍🥰

150 بازدید | 13 پست

مامانا امروز تولد دخترمه از شانس بد من هم دخترم سرما خورده هم پسرم دیشب کیک هم سفارش دادم اما بخاطر سرماخوردگی بچه ها کسی رو دعوت نکردم از شهر پدری هم دور هستیم. حالا برای عکس اینستاگرام چه متنی بنویسم که هم برای تولدش هم برای سرما خوردگی

تولدش،مبارک باشه     

شاید به نظر برسه پادشاه،پادشاهی کند ،اما دراصل این ملکه است که هیئت مدیره رو اداره میکنه 😎          من میتوانم غرش سکوت یک زن را بشنوم (توماس سانکارا )      فمینسم مربوط به قوی تر کردن زنان نمیباشد زنان از قبل قدرتمند بوده اند این درباره تغییر برداشت جهانی درباره قدرت میباشد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مبارک باشههه😍😍😍

به حبابِ نگرانِ لب یک رود قسم؛                                                       و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت،                                        غصه هم میگذرد...                                                                  آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...                                      لحظه ها عریانند؛..                                                                          به تنِ لحظه خود، جامه اندوه مپوشان هرگز...                                'زندگی تجربه تلخ فراوان دارد'️ 
2738