2726
عنوان

خیلی به پارتنرم حسودی میکنم😑

| مشاهده متن کامل بحث + 417 بازدید | 29 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

حسودیت میشه که هیکلش ورزشکاری بشه و بقیه بیفتن دنبالش😂😂

منم…هی میگه باز برم باشگاه میگم وا نه تو خیلی خوبییییی بر و بازو رو ببین اونم میگه باشه  بعدا باز میپرسه 😂البته خودش هیکلی و عضله ای دروغ نمیگم ولی می‌رن باشگاه دیگه خیلی خوب میشن😂😂😂

2728
اهاااا من ی مدت انقد درگیر بچە داریم دیگ انگار از بقیە عقب موندم  الان تیک عصبی گرفتم زیر چشمم ...

ای بابا 

نه جانم اسی یکم باکلاسه وگرنه تو ایران کسی نمیگه پارتنرم 

میشه اگه امضامو دیدی یه ثانیه چشماتو ببندی از خدا بخوای کمکم کنه ؟! 😃🌱 ممنونم گشنگم

پارنتر 😂😂😂😂😂😂😂

عضویتم به ۹۶ برمیگرده 😍😍😍۱ : ((دخترم نترس شوهر برات هست تو فقط زرنگ باش و با اعتماد بنفس ۲: عزیزم رمز موفقیت شما شوهر نیست اونیکه تو را به کمال می‌رسونه شوهر نیست وجود  خودت هست شوهر به شریک و یه همدم هست   ۳: کارت طلایی نی نی سایت طلاق نست🤔🤔🤔 طلاق آخرین راهه که همیشه براش وقت هست۴ :تصمیم گرفتی توافقی جدا بشی بچه ها چی؟؟؟؟ اونا هم تصمیم گرفتن نطرشون مهم بود برات ؟؟؟؟ ۵: اون چیزهایی را شما ندارید من پزوشو نمی‌دم عادت دارم از داشته هام میگم هیچ  ادعایی هم ندارم من از نداشته هام فاکتور میگیرم تا حال دلم بد نشه ۶: زنان سختی کشیده زنان قوی هستن که یاد گرفتن بجنگند و  خودشون از پس همه ی مشکلات شون بربیاند اما همه فکر میکنن خوش شانس هستن  )).
ای بابا  نه جانم اسی یکم باکلاسه وگرنه تو ایران کسی نمیگه پارتنرم

همکلاسی من سرکلاس اصرار داشت هی به استاد بگه پارتنرم فلان.... درس روانشناسی بود، استاد هی میگفت نامزدتون، همسرتون... اون اصرار که تصحیح کنه پارتنر 🤣🤣🤣

بنظرتون کلاس های تفریحی یا آموزشی تابستون چیا میتونه باشه مناسب یه دختر

من خودم کاشت ناخن و برنامه نویسی دوست دارم

رویا پرداز ترین فرشته ی صورتی موفرفری دنیا                           من خیلی صورتیم صورتیِ صورتیِ صورتی💕🍓 آنقدر اینو اونو نفرین نکنید😬🌸
همکلاسی من سرکلاس اصرار داشت هی به استاد بگه پارتنرم فلان.... درس روانشناسی بود، استاد هی میگفت نامز ...

😂😂😂😂 خیلی رایج نیست

شما روانشناسی میخونی؟

میشه اگه امضامو دیدی یه ثانیه چشماتو ببندی از خدا بخوای کمکم کنه ؟! 😃🌱 ممنونم گشنگم
2706