2737
2734
عنوان

پسرم سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 2215 بازدید | 111 پست
نامزد ندارم..ولی به نظرم تا زمانی ک زیر یه سقف نرفتین ت مسئولیتی نداری ک بخای پرداخت کنی پدرش هست

وقتی با ایشون صحبت میکنه باباش باید پرداخت کنه چی به باباش بگه بگه من با نامزدم یا دوستم صحبت میکردم زیاد شد پرداخت کن😂

دوس دختر ولی برای ازدواج میخوایم همو

اگه با تو حرف زده ایندفعه بزن بعد اینم اون تک زنگ بزنه شما زنگ بزن دیگه نگه پرداخت کنین تا عقد بعد عقد وظیفه ی شماس

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

بستگی داره به روابطتون تا الان..رفتارای دیگه اش چژوری بود..

از نظر من کار ایشون پسندیده نیست..

جور‌ دیگه میتونخ شما رو امتحان کنه

یا حداقل بگه نه ممنون خودم پرداخت میکنم

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
بستگی داره چجور ادمیه خب خودت بهتر باید با اخلاقش اشنا باشی ک

اخلاقشو نمیتونم بشناسم عرچقد حرف میزنیم یه چیز جدید رو میکنه حس میکنم حالا حالاها کار داره بشناسمش

خب دوستیت با هم ؟ اگر نامزدید خب بهتره از روی علاقه براش پرداخت کنی  چند جانبه داره محکت میزن ...

دقیقا احتمالا میخواد بفهمه خسیسه یانه ...بهتره ایندفعه پرداخت کنه از این به بعد بگه تو تک بزن من خودم زنگ نیزنم بهت 

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍
2738

میدونی بنظرم میخاسته ببینه واقعنی میخایش چون کسی که برات خرج نکنه دوست نداره من رفتم مشاوره اولین سوالش این بود که برات خرج میکنه؟ در ثانی خواسته ببینه خسیسین یا نه و سوما اینکه مسئولیت دارین در قبالش

باشه عزیزم بازم زشته ببین اگه بش میگف یه تیکه طلا میخوام یا فلان لباس میخوام برام بخر مثل این نبود&n ...

اتفاقا بنظرم اون خوب نیس طلا بخواد اون میشه تیغ زدن....البته احتمال داره میخواد اینجوری ببینه خسیسه یانه

اخلاقشو نمیتونم بشناسم عرچقد حرف میزنیم یه چیز جدید رو میکنه حس میکنم حالا حالاها کار داره بشناسمش

خب بعضی ادما واقعا زیاده خواهن بعضیا هم ن در حد نیاز از طرفشون میخان اگ وضع مالیشون خوبه و پول در اختیارش هست میخاد امتحانت کنه اگ میدونی خونوادش غر میزنن یا حالا پول بهش نمیدن و...دیگ مجبوری ب تو گفته 

بنظرم خیلی جسور بوده که خواسته قبض تلفنشو پرداخت کنی😂من بودم نمیگفتم

داره امتحانت میکنه چون فکرمیکنه جزو وظایف شماست

از من میشنوی شما وظیفه ای نداری قبضشو پرداخت کنی.پیگیر نشو ببین چی میگه

گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد😍
2706