2737
2734
عنوان

در امد پسر 25 ساله برای ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 1514 بازدید | 87 پست
کی قاچاق چیه یاخدا  شوهر شما ؟

نه بابا من مجردم اون خانوم میگه ماهی ۲۰ تومن خوبه آقا هم میفرمایند همسرتون چیکارس که ۲۰ میلیون داره منم میگم قاچاق چیه شاید چون دکتر های معموای الان هم ۲۰ تومن درآمد ندارند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قاچاقچی ماهی ۲۰ نبست که گلم ماهی ۵۰۰ ۶۰۰ طرف ما زیاده🤷🏻‍♀️

دارید جدی میگید 

مغزم وا موند هنگ کردم 

بعد قاچاق میکنن نمیترسن یا این کارن و بلدن

گر بگویم با خیالت...🥺تا کجاها رفته ام؛مردمان این زمانه...سنگسارم میکنند...❤️‍🩹 تویی که میای میپرسی میگی تا کجاها رفته ای به تو هیچ ربطی نداره دنبال دعوایی تا بیام بزنم عه وسط دو نصفت کنم😈                                                                                                                                           اگه جایی دیدی باهات بحثم شد و جوابت و ندادم بدون جواب ابلهان خاموشیست 🤙🏻
بله دارن ولی اینجا فکر کنم اغلب مشکل دارن کلا با درامد بقیه😅

ن عزیزم من درآمد های کلان ماهی ۳۰۰ تا ۴۰۰ میلیون هم دیدم... ولی خب انگار برای ی عده غیر قابل باوره... انشاالله هرجا هستید موفق باشید

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!
2728
نه بابا من مجردم اون خانوم میگه ماهی ۲۰ تومن خوبه آقا هم میفرمایند همسرتون چیکارس که ۲۰ میلیون داره ...

اها 😅

گر بگویم با خیالت...🥺تا کجاها رفته ام؛مردمان این زمانه...سنگسارم میکنند...❤️‍🩹 تویی که میای میپرسی میگی تا کجاها رفته ای به تو هیچ ربطی نداره دنبال دعوایی تا بیام بزنم عه وسط دو نصفت کنم😈                                                                                                                                           اگه جایی دیدی باهات بحثم شد و جوابت و ندادم بدون جواب ابلهان خاموشیست 🤙🏻
زود نیست چون تنها زندگی میکنم وسایل خونمم دارم 

فکر نکن حالا ازدواج کردی اون میاد تورو از تنهایی درمیاره 

فشار اقتصادی و غرغر های ی نفر دیگه تنها ترت میکنه 

الان دورغ چرا دخترا قانع نیستن اگر خود دخترم باشه خانوادها خیلی سخت میگیرن 

وَمَکَروا وَمَکَرَ اللَّهُ وَاللَّهُ خَیرُ الماکِرینَ
2738
ن عزیزم من درآمد های کلان ماهی ۳۰۰ تا ۴۰۰ میلیون هم دیدم... ولی خب انگار برای ی عده غیر قابل باوره.. ...

آره درآمد ۳۰۰ منم دیدم نزدیک ترین شخص بهم همین درامدشه ولی اینجا متاسفانه کسی باور نمیکنه 

قاچاق چی بالای ۱۰۰ درمیاره  دکتر هم من برادرم داروسازه ۱۷ حقوق میگیره  خانمش هم همینطور ...

حالا مثلا کمش دیگه اونی که کل ماه رو میخوره و میخوابه ۲۰ تومن 

آره میدونم دکتر ها هم ۲۰ تومن ندارن البته بعضی هاشون

نه بابا من مجردم اون خانوم میگه ماهی ۲۰ تومن خوبه آقا هم میفرمایند همسرتون چیکارس که ۲۰ میلیون داره ...

اخه دیگ ۲۰ تومن برای خرج یک زندگی درآمدی نیست با اجاره های ماهی حداقل ۶ تومن،بنزین ۳ هزار تومن و مواد غذایی ک صل علی شده

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!
کسی با شغل قاچاق به جایی رسیده ؟ آخه پولش حلال نیست کسی دیدید باهاش پولدار بشه ؟

بله خیییلی دیدم ۳ ۴ تا زن دارن ۳ ۴ تا لنج قاچاق میارن واسه هر زن ی خونه زندگی ایران دارن ی خونه زندگی دبی مولتی میلیاردرن به معنای واقعی کلمه 

ولی خب دیدمم که اعدام شنا 🤷🏻‍♀️

کور و کر عشقیم، تو کر من ز تو کر تر 🤨 تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر 🤔 گویندکه عشّاق جهان عقل ندارند 🤪 یعنی تو خری، من به مراتب ز تو خر تر🥴😐😒  با من حرف بزن خوشحال میشم😊❤👈🏻                                                                   https://harfeto.timefriend.net/16659465436185
دیگه ۲۰ میلیون که یه درامد خیلی خیلی عادیه

عزیزم واسه شما عادیه 

میشه چند تا شغل نام ببری ک در امد بین 20 تا 50 باشه ممنونم

از درآمد شغل های دیگه خبر ندارم ولی برنامه نویسی و طراحی سایت و شغل های زیر مجموعش رو اگه کسی خوب و حرفه ای انجام بده معمولا زیر بیست تومن نیست.حرفه ای هاش هم که چند صد میلیون درآمد ماهانشونه ..البته حرفه ای هامعمولا دلاری کار می کنن که به این درآمدها میرسن وگرنه تو ایران از این خبرا نیس.

تو گوگل بزنی تعبیر خواب پاموه ، معنی روانشناسی خواب ها رو نشون میده :)  
آره درآمد ۳۰۰ منم دیدم نزدیک ترین شخص بهم همین درامدشه ولی اینجا متاسفانه کسی باور نمیکنه 

میدونه عزیزم من خودم با هزار جون کندن از ۱۸ سالگیم الان درآمدم شده ۱۵ تومن ولی خب درآمد های فوق العاده هم دیدم

2706