2737
2734
عنوان

هک شدم ؟؟؟چی شده تو رو خدا کمک کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 428 بازدید | 32 پست

فکر کنم به طرح صیانت ربط داره

کاربر آقا هستم متاهل و سن بالا اینجا هم دنبال یادگیری چیزی نیستم برای فان و سرگرمی میام البته اگر کمکی از دستم بر بیاد دریغ نمیکنم🌹اگر بهشت را در زمین نیافتی در آسمان هم نخواهی یافت 🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برو از نشست های فعال بندازش بیرون 

و پسوردتو عوض کن

من نمی‌خوام مشکلاتمو حل کنی نمیخوام ناراحتی هامو باهات شریک شم خودم از پسشون برمیام ولی تو فقط اون آغوش گرمی باش که وقتی از جنگیدن خسته میشم، بهش پناه ببرم همین 
2728
نخیر هک نشدین  اگه هک میشدین از اینستا پرت میشدین بیرون  اون اعلان واسه هممون میاد و مکا ...

این واسه منم اومد زد در نزدیکی تهران پسر برادرم گفت عمه هکت کردن اینستا رو پاک کرد دوباره با همون اکانت وارد شد و رمز رو تغیر داد

این واسه منم اومد زد در نزدیکی تهران پسر برادرم گفت عمه هکت کردن اینستا رو پاک کرد دوباره با همون اک ...

عزیزم امکان نداره .اونوقت همه ی ماها هک شدیم 

فقط 35 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  
برو از نشست های فعال بندازش بیرون  و پسوردتو عوض کن

نشست فعال کجاس؟؟؟

آقایون درخواست دوستی ندین   زیر 18 سال تو تاپیکم نیاد منو هم ریپ نزنه حوصله بحث با بچه مدرسه ای ندارم

چجوری میشه فهمید هک شدی یا ن  

میشه اصلا؟؟

عـشقِ تـو مـا رو تو خـودش غـرق مـیـکـنـهـ❤       آخـه آقــا جـنـسِ غـمـت فـرق مـیـکـنـهـ🖤 تاریخ انقضای تمام غم های عالم ... لحظه‌ی ظهور توست! یـا‌مهـدي♡  «وَلَقَدنَعلَمُ‌انکَ‌یَضِیقُ‌صَدرُکَ‌بِمَا یَقُولونَ»و‌مـٰا‌میدانیـم‌دلت‌‌از‌آنچہ‌میگویند‌ به تنگ می آیدپس‌‌به‌‌آغوش‌‌مـٰا‌پنـٰاهنده‌‌شو...💛
2738
عزیزم امکان نداره .اونوقت همه ی ماها هک شدیم 

اخه  تو پیج من یه پست بود من اصلا تو پیجم پست ندارم بعد شوهرم گفت اه پست گذاشتی منم خبر نداشتم پسر برادرم گفت هک شدی حالا نمیدونم والا

مینداختیش بیرون خب😐

چجوری بندازم بیرون اخه

آقایون درخواست دوستی ندین   زیر 18 سال تو تاپیکم نیاد منو هم ریپ نزنه حوصله بحث با بچه مدرسه ای ندارم
برو تو تنظیمات  قسمتی ک میزنه چندتا دستگاه رو اکانتته بعد هرکدومو خاستی حذف کن

مرسی عزیزم رفتم ولی فک کنم اینیستا قاطی کرده چون فقط یه دستگاه فعال بود اونم گوشی خودم بود

ی سوال من رمزمو یادم رفته  الان بخونم رمز و عوض کنم میخواد رمز قبلیو ؟  چطور رمز مو پیدا ...

اون موقع که اینیستا نصب کنی و تازه وارد شی میاره که رمزو اگه فراموش کردی چیکار کنی

2706