2410
2553
عنوان

هک شدم ؟؟؟چی شده تو رو خدا کمک کنین

427 بازدید | 32 پست

تو اینیستا یه علامت تعجب قرمز اومده میگه یه نفر تو نزدیکی اردبیل وارد سیستم شده منم از ترس اکانتمو پاک کردم چی داره میشه ینی

آقایون درخواست دوستی ندین   زیر 18 سال تو تاپیکم نیاد منو هم ریپ نزنه حوصله بحث با بچه مدرسه ای ندارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

رمزت رو عوض کن

🥺بخاطر  قیافه ام اسم کاربری  انتخاب کردم (اشتباه تایپی زیاد دارم😁چون تند تند تایپ میکنم )اگر میشه برای زندگیم یه صلوات مهمونم کنید طولی نمیکشه ولی برای من یه دنیا ارزش داره امید وارم به تک تک ارزو هاتون برسین 😍به هم احترام بزاریم دل کسی رو نشکنیم تا خدا هوای دلمون رو داشته باشه 🙏❤به تفاوت سلیقه ها به نظر های هم احترام بزاریم این با فرهنگ بودنمون رو میرسونه آرزوم برای نی نی سایت اینه که کم تاپیک😐 (مادرشوهر خواهر شوهر جاریم منو زد پدرشوهرم فلان کار کرد کم بزنن خانواده شوهر دشمن نیستن ولی دوستم نیستن یه چیزی مثل یه اشنای دور رفتار کنین که هم به خودتون احترام بزارین هم به اونا (اینم بخاطر اونایی عاشق این موضوعاتن باید بگم چیز جالبی نیست جزء دشمنی و کدورت و نابودی خودشون)📚عاشق کتاب خوندن و رمانم اهل مطالعه ام کتاب های زیادی درمورد روانشناسی .زنان.زندگی.اعتماد به نفس مطالعه کردم  رمانممم که تا دلتون بخواد خوندم در ضمن اولین کاربریم نیست این سومیه ولی متاسفانه بخواطرحرفای حقی که زدم تعلیق شدم 🤐و این کاربری رو واقعا دیگه دوست دارم😂حاضر نیستم از دستش بدم (با هر کسی با توجه به رفتارش احترام میزارم یکی یه قدم برداره دو قدم براش بر میدارم😉👌خوب دیگه خیلی سخنرانی کردم😂💋بای بوس بهتون دوستای خوبم برای هم انرژی مثبت باشیم❤☺
واسه منم تومد ولی نفهمیدم چه خبره

کی اومد الان؟؟؟

آقایون درخواست دوستی ندین   زیر 18 سال تو تاپیکم نیاد منو هم ریپ نزنه حوصله بحث با بچه مدرسه ای ندارم
2714

خوب چرا پاک کردی میزدی بیرونش میکردی ازاکانت و بعد رمز اکانت رو تغییر میدادی ....وقتی از فی لتر شکن و اینترنت های مختلف استفاده کنی هم این اتفاق می افته و اینستاگرام فکر می کنه که از جای دیگه وارد اکانتت شدن ...

تو گوگل بزنی تعبیر خواب پاموه ، معنی روانشناسی خواب ها رو نشون میده :)  

نخیر هک نشدین 

اگه هک میشدین از اینستا پرت میشدین بیرون 

اون اعلان واسه هممون میاد و مکان غیر محل زندگیمونو میزنه اکثرا

دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  
2706