2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باید بره متخصص غدد 

براش متی مازول مینویسه و هر ماه باید چکاپ بده تا کنترل بشه 

کاربر هایی که منو سرچ می کنید . تصمیم گرفتم این کاربری را ببندم .من چون با وجود دوتا کاربری از این راه سو استفاده نمیکردم و حتی به ذهنم نمی رسید کامنت ها و تاپیک های خودمو لایک کنم چه برسه به شر و جنجال و توهین به کاربرا ؛نی نی یار و خانم تهراني اجازه داده بودن کاربری دومم که  به دلایل شخصی درست کرده بودم و الان فقط قصد داشتم تاپیک های شخصیمو پاک کنم باز بمونه ولی امروز  ۱۴۰۲/۰۷/۱۴  تصمیم گرفتم خودم درخواست تعلیق کاربریمو بدم چون حس میکنم بابد عدالت بین کاربرا رعابت بشه .   
2728

ایناتوی تیروئیدعادیه ولی فکرکنم ایشون اوضاع تیروئیدشون خیلی داغونه که تنگی نفس وتپش قلب دارن

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
من بودم شش ماه دارو خوردم خوب شدم

تیروئید پرکار هیچ وقت به طور کامل خوب نمیشه 

ممکنه موقت نرمال بشه و پزشک بگه فعلا دارو نخور ولی هر ماه باید چکاپ بده 

کاربر هایی که منو سرچ می کنید . تصمیم گرفتم این کاربری را ببندم .من چون با وجود دوتا کاربری از این راه سو استفاده نمیکردم و حتی به ذهنم نمی رسید کامنت ها و تاپیک های خودمو لایک کنم چه برسه به شر و جنجال و توهین به کاربرا ؛نی نی یار و خانم تهراني اجازه داده بودن کاربری دومم که  به دلایل شخصی درست کرده بودم و الان فقط قصد داشتم تاپیک های شخصیمو پاک کنم باز بمونه ولی امروز  ۱۴۰۲/۰۷/۱۴  تصمیم گرفتم خودم درخواست تعلیق کاربریمو بدم چون حس میکنم بابد عدالت بین کاربرا رعابت بشه .   
هچکدوم وقتی فهمیدم تروییدم پرکاره ده کیلو وزن کم کرده بودم دارو خودم تنطیم که شد وزنمم برگشت

منم علائمم زیاده نمیدونم پرکاره یا کم کار

《گمشده این نسل اعتماد است نه اعتقاد اما افسوس که نه به اعتماد اعتقادی است و نه به اعتقاد اعتماد》
من کم کاره_  اصلا پریود نمیشم و چاق شدم حوصله دکتررفتنم ندارم

پریودنشدنت واسه تنبلی تخمدانه 

برودکترخدایی نکرده بدترمیشی ها .کلی هم عوارض داره واسه بدن

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
چه حالت‌هایی داشتی و چی خوردی خوب شدی؟ 

کاهش وزن ریزش مو مال من تازه میخواست پر کار بشه رفتم پیش متخصص داخلی متی مازول و پرانول داد بهم یه مدت خوردم الان از یه ماه مونده به عید قطع کردم بیست روز بعد میخوام برم پیشش برا یه مشکل دیگه که میخواد برام ازمایش دوباره بنویسه که دیگه کلا گفته این بار بالا نره دیگه خیالت حالا حالا ها راحت

من تو حاملگی کم کار تیروئید گرفتم دیگه یه ماه مونده به زایمان دکار گف دیگه دارو مصرف نکن بعد زیامان برو آز بیا رفتم گفتن دیگه نداری دارو نخور دوماه پیش من بازم حس کردم مثل اون زمانها میشم حالتام گیج ومنگ میشدم یه جوری میشدم سرخود هرروز یدونه ناشتا بازم از اون قرصا خوردم ...یه ۱۰روز پیش بخاطر کبد رفتم آز کلی دادم دکتر گف پرکارشده تیروئیدت گفتم اینجوری بوده گف پس از داروها هس دیگه تا دوماه دارو نخور بعد آز بده بیا احتمال ۹۹درصد دارو خوردی مرکار شد دیگه نخوری نرمال میشه...اما حس خفگی تنگی نفس ندارم...احتمالا ایشون آسم ومشکل ریه دارن ....

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍
2706