2726
عنوان

کیا نمیتونن آدمای سردوخشک رو تحمل کنن😒😒😒

| مشاهده متن کامل بحث + 286 بازدید | 33 پست

در این حد رو نه نمیتونم تحمل کنم ، دوست خجالتی و کم حرف داشتم ولی گرم و مهربون بوده مشکلی نبوده ولی اینطوری که مثل دیوار باشه خیلی سخته تحملش

وقتی حس خوبی نداری چرا خودتو اذیت میکنی

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ادما دو دستن 

ی دسته گرم صمیمی

ی دسته دیگ سردو خشک 

ت ک فک میکنی گرم و صمیمی هستی باهاش حرف بزن یا بخندونش

اگرم نخندید اشکال نداره

این ادما سرد خوشکن درونگرا هستن بدبختیا خودشونو میریزن ت خودشون سحته شون میشه بخندن یا زیاد حرف بزن 

ت نباید با دوست شیش سالت اینطوری کنی 

2728
دلم برای دوستت سوخت خوب شخصیتش اینه منم همینطورم مثل دوستت پس بقیه اینو پشت سرم میگن اره ؟میکشم تک ب ...

الیزابت من به خاطر حرف دوستام به هم نمیزنم دوستام شش ساله هی میگن ولی من توجه نمیکردم تا اینکه دو روز پشت سر هم با دوتا دوستم رفتم بیرون با اون یکی انقدر بگو بخند داشتم انقدر خوش گذشت فرداشم با این افسرده رفتم نه حرف میزد نه میخندید نه شوخی نه لبخندی نه زهرماری بخدا انقدر از سکوتش اعصابم خرد شد تصادف کردم الان میفهمم شش ساله جز انرژی منفی هیچی نثارم نکرده

شاید افسردگی داره اگه واقعا دوستشی کمکش کن 

نگو افسردگیییییییی اههه

مگ انسانای گرم صمیمی ی موقع های نمیرین ت خآدوشن ساکت نمیشن مثل دیوار خشک نمیشننننن

پس اینا هم افسردگی‌دارننننن؟

الیزابت من به خاطر حرف دوستام به هم نمیزنم دوستام شش ساله هی میگن ولی من توجه نمیکردم تا اینکه ...

خوب اون روز سختش بود ت ک میدونی سردو خشکه چرا رفتی بیرون باهاش ک الان میای این حرفو میزنیییییی؟ میخواستی با همونی ک خیلی میخندونه میخنده بری بیرون

الیزابت من به خاطر حرف دوستام به هم نمیزنم دوستام شش ساله هی میگن ولی من توجه نمیکردم تا اینکه ...

باشه پس راحتش بزار نه بهش بگو افسرده نه هیچی برو با اون آدمای شاد ببین چه ضربه ای بهت میزنن ... آه بیچاره احتمالا intj  هست 

دختری که عاشق ماهه...🌔🌕🌖https://harfeto.timefriend.net/16756920406570
در این حد رو نه نمیتونم تحمل کنم ، دوست خجالتی و کم حرف داشتم ولی گرم و مهربون بوده مشکلی نبوده ولی ...

این طلاق گرفت، بعد من طی جدایی و اختلافات پشتش بودم هر روز میبردمش بیرون هواشو داشتم انقدر پشت نامزدش بد حرف زدم فحشش دادم گفتم دوستمو بدبخت کرده ولی دیروز که از پیشش اومدم دیدم چقدر من خودبه خود پیشش غمگین و افسرده شدم منی که خیلی شاد و خرم رفته بودم دنبالش  الان یک ذره هم که شده حق میدم به نامزد سابقش درونگرایی افسردگی هم حدی داره چی میشه یه تکونی به خودت بدی اطرافیانتو خسته نکنی 

این طلاق گرفت، بعد من طی جدایی و اختلافات پشتش بودم هر روز میبردمش بیرون هواشو داشتم انقدر پشت ...

اهههه ت واقعا متوجه نمیشیییییییی

فک کنم بزرگم هسییییی

اقا خانم این رو متوجه شو ی اذم درونگرااااااا منفی نیسسسسسسسس اون توییی ک داری با این حرفت انرژی منفیییییی میدیییییییییییییییییی

اون بیچاره بدختی دارههههههههههه

تازه میگی حق با نامزدشه؟

2706