2726

یدونه دوست صمیمی دارم ۶ ساله باهمیم از اولشم سرد بود طبع و ذاتش همینه نه حرف میزنه خنده هاش مصنوعیه انگار مرده متحرکه مرموزه همه بهم میگفتن چطور میتونی باهاش رفاقت کنی درکشون نمیکردم ولی الان واقعا نمیتونم تحملش کنم خودمم نمیدونم شش سال چطوری کنارش موندم 

تصور کنید میریم بیرون نه حرف میزنه نه میخنده نه شوخی میکنه مثل یخ میشینه یه گوشه اینور اونور رو نگاه میکنه انقدر اعصابمو خرد میکنه من روانی شدم یا شما هم نمیتونید اینجور ادمارو تحمل کنید😑😤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم فقط با ادمای شوخ طبع و باحال میسازم

خودتونو بزور تو دل کسی نچپونید از باسنش میزنید بیرون، از ما گفتن بود:)برام مهم نیست تو راجبم چی فکر میکنی.مهم اینه که من خودمو میشناسم، خودم میدونم چجور آدمیم، دوس دارم چجوری باشم، چجوری بگردم، باور کن نظراتت برای من مهم نیست.چون نظرای تو برای خودته و به من اصن مربوط نمیشه.،،چایی که سرد میشه روش آب جوش میریزن که گرم شه؛ چایی گرم میشه ولی کمرنگ میشه.رابطه ها ام اینطورین ، شاید بعد از یه دعوا یا جدایی دوباره باهم گرم شید ولی اون رابطه کمرنگ میشه ، هیچی دیگه مثل قبل نمیشه هیچی،،بعضی وقتا یه دونه انگشت وسط برای اینکه طرف بدونه چه حسی داری کافی نیست. واسه همینه که دوتا دست داری:)‌‌‌،، برای عاشق شدن ، دوست داشتن کافی نیس اندکی خریت به علاوه گذشت به میزان لازم هم باید بهش اضافه کرد:) ‌تو رابطه‌ای که قراره همش اشتباهات طرفتو ببخشی، یه بار خودتو برای انتخابِ اشتباهت ببخشو تمومش کن‌‌،، 
2728

سرد و خشک نیس

درونگرا و کم حرفه

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

حتی یکی از دلایل عقب ماندگی من همین دوستمه از بس شش ساله بهم انرژی منفی میده افسردم کرده مگه من شورای حل اختلافم همیشه هم غمگین و ناراحته واقعا من چی دیدم نه شش سال باهاش رفاقت کردم چیییی

دلم برای دوستت سوخت خوب شخصیتش اینه منم همینطورم مثل دوستت پس بقیه اینو پشت سرم میگن اره ؟میکشم تک به تک شون رو 😐🔪

..‌‌....از تو هم بدم اومد استاتر به خاطر حرف دیگران که از روی حسودی هست دوستت رو ترک می‌کنی 

دختری که عاشق ماهه...🌔🌕🌖https://harfeto.timefriend.net/16756920406570

شاید دختره درونگراس برا همین کم حرفه یا افسردگی داره.. 

خودتونو بزور تو دل کسی نچپونید از باسنش میزنید بیرون، از ما گفتن بود:)برام مهم نیست تو راجبم چی فکر میکنی.مهم اینه که من خودمو میشناسم، خودم میدونم چجور آدمیم، دوس دارم چجوری باشم، چجوری بگردم، باور کن نظراتت برای من مهم نیست.چون نظرای تو برای خودته و به من اصن مربوط نمیشه.،،چایی که سرد میشه روش آب جوش میریزن که گرم شه؛ چایی گرم میشه ولی کمرنگ میشه.رابطه ها ام اینطورین ، شاید بعد از یه دعوا یا جدایی دوباره باهم گرم شید ولی اون رابطه کمرنگ میشه ، هیچی دیگه مثل قبل نمیشه هیچی،،بعضی وقتا یه دونه انگشت وسط برای اینکه طرف بدونه چه حسی داری کافی نیست. واسه همینه که دوتا دست داری:)‌‌‌،، برای عاشق شدن ، دوست داشتن کافی نیس اندکی خریت به علاوه گذشت به میزان لازم هم باید بهش اضافه کرد:) ‌تو رابطه‌ای که قراره همش اشتباهات طرفتو ببخشی، یه بار خودتو برای انتخابِ اشتباهت ببخشو تمومش کن‌‌،، 

منم

من خودم بیرون میرم انقد شیطونی میکنم البته وقتی باشوهرمم خیلی ارومم

کاربری چهارممه دیگه نترکونید منو😏دیگه شماره ندارم بیام سایت☹رحم کنید به هم دیگه..وقتی یکی نظرمخالف میده زود گزارش نزنید تعلیق نکنید ..انسانم ارزوست😆
2706