2726
عنوان

خسته شدم): دلم میخواد بمیرم

629 بازدید | 15 پست

واقعا خسته شدم دیگه نمیکشم نمیدونم چرا اینقدر باید مشکلات داشته باشم😒😞

کنکور دادم سوالات لو رفت حق ما خورده شد😐

مشکلات زندگیمم که نمیتونم بگم واقعا شخصیه

برای چیزی که می‌خوای تلاش کن نه آرزو ⭐🌿 دانشجوی دندانپزشکی❤👸

اوف کنکور 😑😑

ره‌حمت له دل نماوه   چاو رهه‌ش ✨️دختری از تبار زاگرس 💫دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم مشکلات زندگیم زیاد هس و بار دومه کنکور دادم 🙁

خودتونو بزور تو دل کسی نچپونید از باسنش میزنید بیرون، از ما گفتن بود:)برام مهم نیست تو راجبم چی فکر میکنی.مهم اینه که من خودمو میشناسم، خودم میدونم چجور آدمیم، دوس دارم چجوری باشم، چجوری بگردم، باور کن نظراتت برای من مهم نیست.چون نظرای تو برای خودته و به من اصن مربوط نمیشه.،،چایی که سرد میشه روش آب جوش میریزن که گرم شه؛ چایی گرم میشه ولی کمرنگ میشه.رابطه ها ام اینطورین ، شاید بعد از یه دعوا یا جدایی دوباره باهم گرم شید ولی اون رابطه کمرنگ میشه ، هیچی دیگه مثل قبل نمیشه هیچی،،بعضی وقتا یه دونه انگشت وسط برای اینکه طرف بدونه چه حسی داری کافی نیست. واسه همینه که دوتا دست داری:)‌‌‌،، برای عاشق شدن ، دوست داشتن کافی نیس اندکی خریت به علاوه گذشت به میزان لازم هم باید بهش اضافه کرد:) ‌تو رابطه‌ای که قراره همش اشتباهات طرفتو ببخشی، یه بار خودتو برای انتخابِ اشتباهت ببخشو تمومش کن‌‌،، 
حالم از اسمش هم بهم میخوره

رشتت چی هس

خودتونو بزور تو دل کسی نچپونید از باسنش میزنید بیرون، از ما گفتن بود:)برام مهم نیست تو راجبم چی فکر میکنی.مهم اینه که من خودمو میشناسم، خودم میدونم چجور آدمیم، دوس دارم چجوری باشم، چجوری بگردم، باور کن نظراتت برای من مهم نیست.چون نظرای تو برای خودته و به من اصن مربوط نمیشه.،،چایی که سرد میشه روش آب جوش میریزن که گرم شه؛ چایی گرم میشه ولی کمرنگ میشه.رابطه ها ام اینطورین ، شاید بعد از یه دعوا یا جدایی دوباره باهم گرم شید ولی اون رابطه کمرنگ میشه ، هیچی دیگه مثل قبل نمیشه هیچی،،بعضی وقتا یه دونه انگشت وسط برای اینکه طرف بدونه چه حسی داری کافی نیست. واسه همینه که دوتا دست داری:)‌‌‌،، برای عاشق شدن ، دوست داشتن کافی نیس اندکی خریت به علاوه گذشت به میزان لازم هم باید بهش اضافه کرد:) ‌تو رابطه‌ای که قراره همش اشتباهات طرفتو ببخشی، یه بار خودتو برای انتخابِ اشتباهت ببخشو تمومش کن‌‌،، 
حالم از اسمش هم بهم میخوره

دقیقا

ره‌حمت له دل نماوه   چاو رهه‌ش ✨️دختری از تبار زاگرس 💫دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱 
بدتر از من که نبود معدلم عالی عالی  چند روز پیش کنکور دادم افتضاح

من چی بگم با معدل ۲۰ دارم دیوونه میشم بخاطر اینکه به خانوادم فشار نیارم نرفتم کلاس کنکور

سلام ، من خانوادم فوت شدن ، اینده م مختل شد اما کم نیوردم ، میخوامبگم بدترین شرایطم باشی باید خودتو بکشی بالا تازه 19  سالته خیلی جای پیشرفت داری ، کار یاد بگیر اگر کنکور نتیجه نداشت ، پله پله شروع کن ، تو میتونی تو قوی ای

من چی بگم با معدل ۲۰ دارم دیوونه میشم بخاطر اینکه به خانوادم فشار نیارم نرفتم کلاس کنکور

خوبه تو دختری سربازی نداری . من مهر ماه مشمولم 😂

بابا بیخیال

بعد خب کلاس لازم نیس بهترین کلیپ های مجموعه ها رایگان توی کانال های تلگرامی گیر میاد

پارسال رفیقم با همین کلیپ ها پزشکی آورد

هیچ وقت گول اسم آدمارو نخورید . ارتش هیتلر با اون همه بی رحمی هاش ... اسمش نازی ها بود ... 😂
سلام ، من خانوادم فوت شدن ، اینده م مختل شد اما کم نیوردم ، میخوامبگم بدترین شرایطم باشی باید خودتو ...

روحشون شاد 

2706