2328
2298

من هفته 10 هستم دارم   

فقط 24 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو اوج ناامیدی  دقیقا لحظه ای که دلم پَر می کشید برای دیدن یه بی بی چک مثبت   دقیقا فردای همون روزی که به خدا گفتم. فقط مرگم رو از تو می خوام     همون لحظه  تو اومدی تو دلم  دردونه ی قلبم 😍منتظرم صدای قلبت رو بشنوم 😍 امروز صدای قلبت رو شنیدم عزیزم   انگار دنیا رو بهم دادن ولی همیشه تو خوشیام یه غم هست   یه فیبروم 10 سانتی هم دارم که ممکنه تو رو به خطر بندازه  😥خیلی میترسم خیلی   امام رضا جانم تو رو به جان جوادت قسم میدم  به خیر بگذرون   تحمل این همه استرس و دیگه ندارم 🥺 و من دقیقا قبل از سونوی NT  برای بار سوم به کرونا مبتلا شدم و چه دردی رو تحمل کردم تا تو چیزیت نشه   خدا کنه سالم باشی و سالم بیای بغلم  در حالی که فکر می کردم همه چیز خوبه   یه هفته بعد سونوی Nt  درد و انقباض اومد سراغم   دکترم میگه این دردا برای سقطه  خدا جون من همه دردی رو تحمل میکنم فقط میشه حالا که خودت دادی  ازم نگیریش   تو رو به این شب های محرم به دلم رحم کن 

بچه ها برای پسر نازم از این سایت لباس و سیسمونی با اسم خودش گرفتم، جالب اینه که هر چیزی انتخاب کنید با گلدوزی اسم بچه خودتون میفرسته، 

البته برای بچه های بزرگتر هم حوله و عروسک و تیشرت دارن که همه گلدوزی اسم کودک خودتون رو دارن، 

من خودم راضی ام واقعاً  اینجا میتونید قیمت ها و مدل ها رو ببینید 

2051

عزیزم نی می داره بزرگ میشه رحمت داره بزرگ میشه برا همین ممکنه درد خفیف داشته باشی نگران نباش منم هفته چهارده هستم این دردها رو دارم  

لا حول ولا قوه الا بالله دخترم  به دستان پرمهر خدا سپردمت همیشه سالم و سرحال باشی عشق زندگیم دوستت دارم تعجیل در فرج آقا امام زمان یه صلوات بفرستین ان شاالله آقا برامون دعا کنن 
بله.... من 6 روزه امپول زدم همچنان گاهی تخمدون چپم تیر میکشه و کمر درد دارم نمیدونم خبریه یا ن

والا من نه دارویی مصرف کردم نه امپول زدم فقط دوفاستون میخوردم براتنظیم پریودیم...ولی یادمه موعدم که بود کمردردشدید ودردواژن داشتم

[QUOTE=243567416]من الان ۱۷ هفته هستم و از اول درد واژن و یه سمت کمر رو داشتم و دارم و گاهی لکه بینی ...

چون از اول داشتم نگران نبودم اما بعد آمینیو دو سه روز لکه بینی پشت هم با استراحت دیگه رفتم دکتر شیاف داد...عدد ان تی بالا بود و دوتا سندروم های ریسک شدند.