2733
2734

بسم تعالی

جوش

جای جوش

لک

چروک

چرک و سیاهی و گودی زیر چشم

سفید شدن

هی خدا دلم گرفته گله دارم...                                                                            عین کفتر غریبی که جا نداره.....                      شا پرشو شکستن و هی بی قراره.....                                                              حسی به پرواز نداره؛دلشوره داره....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام واسه خشکی پوست چی خوبه من هر کرم پودری میزنم پوستم که خشکه کرم معلوم میشه و صورتم بیشتر برنزه م ...

عزیزدلم کرمپودرت ک حتما باید مناسب پوست خشک باشه اول صورتتو با شوینده مناسب پوست خشک بشور بعد مرطوب کننده یا پرایمر بزن بزار یکم بمونه رو پوستت بعد کرمپودرتو بزن با پد بصورت ضربه ای پخشش کن

پوستت چربه یا خشک عزیزم؟

مختلط

هی خدا دلم گرفته گله دارم...                                                                            عین کفتر غریبی که جا نداره.....                      شا پرشو شکستن و هی بی قراره.....                                                              حسی به پرواز نداره؛دلشوره داره....
عزیزدلم کرمپودرت ک حتما باید مناسب پوست خشک باشه اول صورتتو با شوینده مناسب پوست خشک بشور بعد مرطوب ...

اها

کرم پودر مخصوص صورت های خشکه اول از اون مرطوب کننده ها میزنم اونم خیلی خشک میکنه پوستو

2738
سلام واسه خشکی پوست چی خوبه من هر کرم پودری میزنم پوستم که خشکه کرم معلوم میشه و صورتم بیشتر برنزه م ...

و اینکه آب زیاد بخور آبرسان بزن حتماااا که باز باید مناسب پوستت باشه آبرسانای خوب مثل ووچه و ژنو و..

ماسکای ورقه ای هم خیلی خوبه برا ابرسانی پوستت هفته ای یکی دوبار بزن

اها کرم پودر مخصوص صورت های خشکه اول از اون مرطوب کننده ها میزنم اونم خیلی خشک میکنه پوستو

شاید مرطوب کنندت خوب نیس عزیزم

ی مارک خوب بزن من خودم مرطوب کنندم میبلینه گرونم نیس ب پوستم میسازه.پرایمرم بزن بعد مرطوب کننده چون خیلی تاثیرداره کرم رو صورتت مخملی میشه

چگونه جوش های سر سیاه بینی را رفع کنیم ؟

عزیزم جوشای سرسیاه بخاطر چربی زیاد پوسته بیشتر و الودگی پوست و..

صورتتو صب و شب بشور هفته ای ی بار لایه برداری کن شوینده سه کاره گارنیر من میزنم فوق العادس هم شویندس هم لایه برداری میکنه هم ماسکه پوستتو خنک میکنه شفاف میکنه برا جوشای سرسیاهم خیلی خوبه

بهترین مارک ریمل و خط چشم و کرم پودر واسه پوست های سفید

ریمل کالیستای بنفش عالیهههه هم حجم دهندس هم بلندکننده

ریمل بل هم عالیه

کالیستای صورتی هم خیلی خوبه البته فقط حجم دهندس

ولی کالیستای بنفشو بگیری پشیمون نمیشی

خط چسم هم آکووا کاسه ایش خیلییی خوبه ی نوع مات داره ی روغنی ولی ماتش مشکی ترو جلوش قشنگتره

کرم پودر ماردینی هم جزو بهتریناس من خودم دارمش مات و مخملیه کاورشم بالاس

2706