2737
2734
عنوان

چرا خیانت از هر طرفی باشه همیشه تقصیر زنهاست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 647 بازدید | 69 پست
چون در حق زن ظلم شده از اول .زمان قديم دخترامونو زنده ب گور ميكردن بعد گفتن ي زن فقط ميتونه با ي نفر ...

الان ببین چند تا زن احمق دارن دفاع می‌کنن

من با هیچکس سر خدایش بحث نمیکنم چون خدای هر کس همان است که خرد او میگوید
این یه زن هست که وارد زندگی مشترک دو نفر دیگه میشه همه ی زنها مثل هم نیستند. بعضی زن ها میان تو زند ...

زن مطلقه ديدم بخاطر پول تمام تلاششو ميكرد صيغه مرد زن دار با چهار تا بچه بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب دقیقا برعکسش هم هست خیانت زن به شوهرش اینجا هم یه مرد نفر سوم هست که به همجنس خودش رحم نکرده

منظورم اینه که برای مردها کمتر عار میدونن 

من هم جنسای خودمو دیدم دیگه تا حرف از خیانت زن میشه میگن خاک عالم و میزنن تو صورتشون 

ولی برای مرد شنیدنی میگن حتما زنش به خودش نمیرسید خب حالا مرده دیگههه

لیاقتت ونداره،سخته خیلی هم سخته بندازش بره ،ولی اگرراهی هست برای ساختن زندگیت کوتاه نیا وازخودت شروع ...

نمیدونم چیکار کنم دیگه دوتا بچه دارم هیچ کاری هنری بلد نیستم نمیدونم چی میشه از این به بعد 

2731
این یه زن هست که وارد زندگی مشترک دو نفر دیگه میشه همه ی زنها مثل هم نیستند. بعضی زن ها میان تو زند ...

یه مرد تا خودش نخواد خیانت نمیکنه

تو خیانت زن به مرد چی؟ اون مرد که وارد زندگی زن میشه چی؟

فقط خودمون رو مقصر میدونید واقعا حق دارن میگن زنا احمقن

اخطار داده ولی جنس زن با دیدن یه مرد تحریک نمیشه ولی مرد میشه اینو دیگه همه باور دارن 

حرومزاده بودن مردا دلیل نمیشه همه چی بیفته تقصیر زنا

2738
خطا داده ولی جنس زن با دیدن یه مرد تحریک نمیشه ولی مرد میشه اینو دیگه همه باور دارن  

یعنی شما یک مرد خوشگل و خوش قد و بالا ببینید خوشتون نمیاد؟ شما از طرف خودتون میتونید حرف بزنید نه همه ی زن ها. همین حرفارو میزنید مردا پررو میشن فکر میکنن هر کار بکنن از روی غریزه است نه انتخاب خودشون و نباید زیاد بهشون خرده گرفت

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.

تقصير ندارن اينايي ك دفاع ميكنن خودشون قبول دارن نصف يه مرد ارزش دارن 

هيچوقت خودتو با كسي مقايسه نكن واز زندگي لذت ببر. يكي تو ١٨سالگي ازدواج ميكنه 👸ده سال بعد بچه دار ميشه 🤱يكي تو ٢٨سالگي ازدواج ميكنه👰🏻 يكسال بعد بچه دار ميشه 🤰🏽يكي لباس مارك 👖🧥ميپوشه با اسنپ ميره مياد 🚕يكي لباس معمولي ميپوشه با شاستي ميره مياد🚘.يكي از اخراج شدنش خيلي خوشحال ميشه 🙃يكي از استخدام شدنش تو شركتي كه ارزوشو داشته😍يكي گوشي ٤٠ميليوني داره🤳 ماشينش پرايده 🚗يكي پرادو داره گوشيش ٤ميليونه📱يكي از ازدواج كردن باعشقش خوشحال ميشه 💑يكي از بيرون اومدن از يك رابطه سمي🚶🏻‍♂️.يكي٣ميليون ميده مو رنگ ميكنه🧝‍♀️ تو حسابش ٥ميليونه💶 .يكي٥٠٠تومن ميده مو رنگ ميكنه تو حسابش ٥٠ميليونه💵يكي هرسال وسيله خونه عوض ميكنه  مستاجره🏕يكي هزينه چنداني براي وسيله خونش نميكنه صاحب خونست🏡جهنم زندگي يه نفر ممكنه بهشت زندگي يكي ديگه باشه🎇🌈 اينكه كجايي تو چه سن 👼🏻🙋‍♀️🙋🏻‍♂️و موقعيتي تعيين ميكنه كه اتفاقات از نظر ما خوب باشه يا بد.هميشه يادتون باشه چي از زندگي ميخوايد و باچي خوشحاليد😍(كپي ممنوع🚫)
یعنی شما یک مرد خوشگل و خوش قد و بالا ببینید خوشتون نمیاد؟ همین حرفارو میزنید مردا پررو میشن فکر میک ...

دقیقا از کم عقلی خودمونه دیگه یه مشت زن کم عقل برده جنسی مردا رو پر رو کردن

اخطار داده ولی جنس زن با دیدن یه مرد تحریک نمیشه ولی مرد میشه اینو دیگه همه باور دارن 

نه کی گفته 

خدا برای مردم حجاب گذاشته ولی اهمیت نمیدن و یه تیپایی میزنن که جلب توجه دخترا میشن 

به مردها هم تو قرآن گفتن چشاماتونو حفظ کنید 

چطور برای ما حضرت زهرارا الگو مثال میزنن 

برای مرد ها هم چشم پاکی حضرت یوسف را مثال بزنن دیگه 

خدا برای مرد و زن هیچچچچ فرقی نذاشته و برای جفتشون یه اندازه تذکر داده 

از خودتون احکام ندید لطفا

تقصير ندارن اينايي ك دفاع ميكنن خودشون قبول دارن نصف يه مرد ارزش دارن 

یه مشت احمق برده 

چقدرطرزحرف زدنت بده مثلاجنس زنی میتونی مودبانه بیان کنی،شایداوناهم دلیل خودشونودارن ولی بازبان لیّن بگودرست نیست هردودریک حدن کارشون براخیانت

2706