2733
2734
عنوان

به نظرتون باردارم؟

228 بازدید | 17 پست

بچه ها سلام

من ماه قبل 7-8 روز بعد رابطه با همسرم (که پیشم نیستن و همیشه رابطه نداریم) پریود شدم. ولی این ماه باید هشتم پریود میشدم که هنوز نشدم. یعنی 7 روزه عقب افتاده. ممکنه باردار باشم با توجه به این که ماه قبل پریود شدم و هیچ رابطه ای نداشتیم بعد از اون؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

من ماه پیش درست روزتخمک گذاریم رابطه داشتم بدون جلوگیری ۲۲ساعت بعدش اورژانسی خوردم..پنج روز بعد پریودشدم ولی درحدلکه بینی کم دوروزه پاک شدم.موعداصلیم پنجم همین ماه بوده که نشدم..دل وکمرم بعضی وقتا دردمیگیره مثل موقع پریودی.سینه هامم متورمودردناک شدن..نمیدونم عوارض قرصه یابارداری؟

خدایاشکرت
به هیچ عنوان مگر ماه قبل فقط کمی خونه لانه گزینی بوده باشه

شما لک لانه گزینی میدونید ب چ صورتی .من دیروز موعدم بود و پریود نشدم فقط چندتا لک داشتم همراه با درد کمر و شکم.و امروز هیچ گونه لکی ندارم ب نظرتون لانه گزینی؟

شما لک لانه گزینی میدونید ب چ صورتی .من دیروز موعدم بود و پریود نشدم فقط چندتا لک داشتم همراه با درد ...

بستگی داره عزیزم گاهی به خاطر عوامل مختلف حجم پریودمون روزای اول کمتر میشه ولی اگر دو هفته از رابطتت گذشته از بی بی چک استقاده کن بهت میگه که حامله ای یا نه 

بستگی داره عزیزم گاهی به خاطر عوامل مختلف حجم پریودمون روزای اول کمتر میشه ولی اگر دو هفته از رابطتت ...

ممنون گلم اما انگار دلم نمیخواد از بی بی چک استفاده کنم دلم نمیخواد یهو نا امید بشم 

ممنون گلم اما انگار دلم نمیخواد از بی بی چک استفاده کنم دلم نمیخواد یهو نا امید بشم 

نگران نباش بچتو بغل میگیری .هر سال دوازده ماه داره این ماه نشد ماه دیگه هست امسال نشد سال دیگه هست.ناامیذ نباش

2706