2726
عنوان

بامادرشوهر زندگی کردن می ارزه این کارو بکنم؟؟؟؟😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1842 بازدید | 84 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
قراره بعد سه سال  بفروشیم

اسی ادم از یک ثانیه دیگه خودش خبر نداره 

بفروش برای راحتی خودت و بچه هات

دخترخاله من سالها پول جمع کرد برای خونه بزرگتر اخرشم تو ۴۰سالگی سکته مغزی کرد و فوت کرد و خونه رو ندید 

معلومه که میارزه خود من ساختمون مادرشوهرم بود اونا طبقه بالا بودن مشکل سرویس نداشتن اونوقت من بدبخت باید تو سرما میرفتم حیاط واسه دسشویی همیشه ام مریض بودم چون خونه گرم بود حیاط سرد

چندروزه هوا سرد شده یاد اونموقع ها میفتم دیشب به همسرم میگفتم اتفاقا که راحت شدیم بچه رو چجوری میخواستم تو سرما ببرم حیاط

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
2706