2737
2734
عنوان

این النگو زخم میکنه ؟ بده؟

431 بازدید | 17 پست

مدلشو خیلی دوست دارم و جلوه داره ولی یه جا گفت گیر میکنه و زخم میکنه یه جا گفت نه مشگلی نداره 

نظرتون 😶

لطفا راهنمایی کنین 🙏🏻🙏🏻🌷🙃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چقد قشنگه نمیدونم والا باید دست بکشی ببینی تیزه یا یه روسری نخی بکش ببین گیر میکنه

اگه راجع به معنیه نام کاربریم براتون سوال پیش اومده باید خدمتتون عرض کنم که من یک عدد کورد میباشم و هناسگم در زبان کوردی به معنای نفسم میباشد  
2738

گیر میکنه مامانم داشت یه همچین مدلی

کل لباسا و شال های مامانم نخ کش شده بودن

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫
نه در نمیارم چون سرتیزه تراش کاری داره بتده خدا گفت رو پوست بکشی زخم میشه طهم نشدا قرنز شد 

بله درسته زخم میشه 

《گمشده این نسل اعتماد است نه اعتقاد اما افسوس که نه به اعتماد اعتقادی است و نه به اعتقاد اعتماد》
2706