2737
2734

اخلاقم اینا خیلی خوبه.خیلی مودب حرف میزنم.خیلی احترام‌میزارم.اگه بگو بخند باشه منم میگم میخندم..منظور تو قیافه نیستم.همیشه لبخند ملایم دارم.

ولی خیلیا برام قیافه میگیرن🥴نمیدونم علتش چیه.

لباسمم همیشه خیلی مرتبو شیکه حتی خیلی بهتر از اونایکه تو قیافن برام.منظورم‌مثلا پایینتر نیست ظاهرم که منو تحویل نگیرن.

خیلی برام قیافه میگیرن ادما🤒🤕خیلی دلم میشکنه

دیروز دخترمو بردم مهد.مدیر مهد از دوستای قدیمیم بود بعد ۱۰ سال میدیدمش.من با لبخند وارد شدم سلام علیک گرم کردم.اونم خوب بود بعد یک ربع همچین رفت تو قیافه🥺

نمیدونم علتش چیه.

بعد خیلیم مراقب رفتارمم فضولی نکنم تو کار کسی ..کلا منظورم عیبی تو رفتارم نیست😢

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
خب عیب ازاوناس  بیخیال باش نمیشه ک همه رو راضی نگهداری یا همه دوستت داشته باشن بهای زیادی نده ...

نه خیلی بها نمیدم.نرمال رفتار میکنم.

مودبانه و عادی.خیلی دست پایین نمیگیرم.

2738

اگه بخوام مثل روانشناسای زرد راهنماییت کنم باید بگم تو خوبی مشکلی نداری از همه سر تری و بقیه از حسادتشونه که برات قیافه میگیرن عقده ای هستن بهشون اهمیت نده و از اینجور حرفای تکراری.

ولی خب در کل بعضی از ماها ناخودآگاه و ناخواسته یه رفتار ها و برخورد هایی داریم که باعث ازار بقیه میشه.

یا یه سری ویژگی هامون که از نظر خودمون اصلا مشکلی ندارن و اوکی هستن از نگاه بقیه خوب نیست.

اگه یه نفر دو نفر سه نفر باهات اینطور باشن خب طبیعیه ولی وقتی میگی همه یا اکثر اطرافیان باهات اینطور رفتار میکنن این غیر طبیعیه

Having fun while stuck in life
اگه بخوام مثل روانشناسای زرد راهنماییت کنم باید بگم تو خوبی مشکلی نداری از همه سر تری و بقیه از حساد ...

مثلا دوستای صمیمیم یا کسایکه خیلی باهم خوبیم.واقعا اوکیم همیشه.و همیشه منو به خوش اخلاقی و خوشرویی یاد میکنن.

ولی مثلا از اقوام همسرم دخترخاله دختر عمو اینا خیلی قیافه میگیرن.یا بعضی دوستام که خیلی صمیمی نیستیم.

حالا همسرم میگن چون تو به خودت خیلی میرسی شاید اونا معذب میشن کنارت.البته اینو همسرم میگه ولی خودم قبول ندارم🥴