2726

گهگاه میاد تو مخم مثل خوره

مثلا دختر خالش خیلی باهاش راحت بود و شوخی میکرد تو کامنتای اینستاش

یا مثلا یکی از فامیلاشون که قبل من واسه ازدواج بهش پیشنهاد داده بود دختره هم میخواست ولی مادرش مخالفت کرد،البته مادرشوهرمم بی اطلاع بود که اگه میدونست عمرا میذاشت

بعد اینا تو اکانت اینستای قبلش بودن 

ولی بعد اشنایی با من یه اکانت دیگه ساخت و اون یکی متروکه شد

الان بعضی وقتا تو مخم میره که ازش بپرسم چی بوده بینشون

هرچند پرسیدم و منجر به دعوا شده ولی باز مثل خوره میفته به جونم

چیکار کنم یادم بره بیخیال شم

آخه واقعا هم شوهرم چسبیده به زندگی و کاری به حواشی نداره نمیدونم چه مرضیه من دارم😩

نگاربودم⭕زندگی واقعی بعد نوشتن تاپیکا جور دیگه ای جریان داره، اینجا محل درد دل و همفکریه،مبنایی برای قضاوت نیست⭕ حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه✨ من و تو با خدا تو یک قایقیم...💝💍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چرا منجر به دعوا شد؟

قسم میخوره چیزی نبوده،هرچی بوده رو میگه باز من یه سوال جدید میپرسم عصبی میشه

نگاربودم⭕زندگی واقعی بعد نوشتن تاپیکا جور دیگه ای جریان داره، اینجا محل درد دل و همفکریه،مبنایی برای قضاوت نیست⭕ حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه✨ من و تو با خدا تو یک قایقیم...💝💍
2728

همین مریضیو منم داشتم قبل من عاشق یکی دیگه بود انقدر عذاب میکشیدم یادم میومد منم پرسیدم و منجر به دعوا شد باز تکرار میکردم کارم و سوال میکردم در صورتی که شوهرم اسمشم نمیاورد من هی کرم میریختم🤣🤣🤣

بیکاری بخدا...من تا الااان یکبار هم از گذشته و رابطه اش نپرسیدم و نمیپرسم....چون میدونم تهش به دعوا ...

خودمم خیلی ناراحتم،میگه اینا رو میپرسی ینی بهم اعتماد نداری

همین مریضیو منم داشتم قبل من عاشق یکی دیگه بود انقدر عذاب میکشیدم یادم میومد منم پرسیدم و منجر به دع ...

شفای عاجل مریضای اسلام صلوات🤣

گذشته بوده همه ما ها هم گذشته داشتیم خوبه شوهرم بیاد بگه چرا فلانی بهت پیام داده یا زنگ زده یا چرا فلانی سلام کرده بهت شوخی کرده بیخیال خواهر من خیلی اوایل اینطوری بودم بیخیال شدم با اینکه گذشته زیاد خوبی هم نداشته ولی به من چه اسمش روشه گذشته برای قبل من بوده مهم ترانه که زندگیشو داره میکنه

یه بار سر بسته و بدون جزئیات باید بهت توضیح بده و تو هم همونجا چالش کنی دیگه نپرسی اینو دکتر هولاکوی ...

گفته،من ول کنم خراب شده 😬

خودمم خیلی ناراحتم،میگه اینا رو میپرسی ینی بهم اعتماد نداری

زندگی کلی بحث و دعوا داره توش😂دیگه گذشته ای ک شما باش نبودی رو نکش وسط...چون ممکن خودشم بخاد مقابله ب مثل کنه.

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
دمنوش های گرم زیاد بخور و سعی کن سخنرانی و پادکست گوش کن. چون داره میشه وسواس فکری

وای دقیقا،تا تنها میشم یا بیکار این فکرای مسخره میاد سراغم.وقتی برگرده خونه شوهرم خوب میشم یادم میره

زندگی کلی بحث و دعوا داره توش😂دیگه گذشته ای ک شما باش نبودی رو نکش وسط...چون ممکن خودشم بخاد مقابله ...

تا الان که نکرده،یعنی واقعاذبجز چیزای کلی هیجوقت ننشسته بگه گذشتتو تعریف کن!

کاش ادم شم منم اه😩

2706