2737
2734

یک نفرعروسش دوروزه قهره باپسرش این خانواده موندن الان بایدچیکارکنن تااون دختر آروم بشه؟چه انتظاری ازایناداره؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
میدونم ولی خب یعنی دخترتوی این شرایط حداقل قهرخونه مادرشه نمیخادلااقل یه سراغ ازش بگیرن؟

چرا انتظار دلجویی از طرف خانواده شوهر رو داره و اینکه به هیچ وجه طرف پسرشون رو نگیرن 

لطفا جای خدا نباشید. 
چرا انتظار دلجویی از طرف خانواده شوهر رو داره و اینکه به هیچ وجه طرف پسرشون رو نگیرن 

این بنده خداهاکه ازپسرشون بیزارشدن آبروشونوبرده اگه راست باشه واقعاخیانت کرده باشه ،پسرشونم جواب تلفنشونو نمیده اصلا، دلجویی مثلا چی باید بگن؟

2738
این بنده خداهاکه ازپسرشون بیزارشدن آبروشونوبرده اگه راست باشه واقعاخیانت کرده باشه ،پسرشونم جواب تلف ...

نمی دونم با توجه به شخصیتش هر چی که ارومش می کنه 

مثلا هیچ ایرادی از طرف تو نبوده اگه بدی بوده از جهالت و نادونی پسر ما بوده که قدر تو رو ندونسته ما به جاش شرمنده ایم و عذرخواهی می کنیم هر تصمیمی بگیری ازت حمایت می کنیم  یا مثلا تو هم مثه دختر منی فرقی با فلانی برام نداری ناراحتیم به حدیه که انگاری سر دخترم اومده یا از برخوردای تنبیهی که به خاطر این قضیه با پسرشون  و برای جانب داری از عروسشون کردن بگن که بفهمه از کار پسرشون حمایت نمی کنن

در کل از جهتی که ناراحته بهش دلگرمی بدید و باهاش همدلی کنید 

هرچند که خیانت سیاه تر از اینه که با این چیزا پاک بشه ولی لااقل ی کم آروم میشه 

حالا خود شوهرش پشیمونه؟

لطفا جای خدا نباشید. 
نمی دونم با توجه به شخصیتش هر چی که ارومش می کنه  مثلا هیچ ایرادی از طرف تو نبوده اگه بدی بوده ...

ممنون که وقت گذاشتی مهربونم ،شوهرش میگه خیانت نکرده میگه که اشتباه میکنه نمیدونم شایدم سوتفاهم باشه ولی خب یه چیزی دیده که ناراحت شده قهرکرده،