2733
2734

سلام عزیزان 

کمتر از یکساله همسرم 

یه پرنده سهره برام هدیه خرید 

میدونست خیلی علاقه دارم 

الان یک ماهه سرش پرریزی داشت رفع شد 

ولی سه روزه قسمت سینه ش کامل کچلی گرفته 

پشت سرش هم کلا کچل شده 

حالش خوبه.  میپره.  اب بازی میکنه.  میخونه غذاشو خوب میخوره  سنگوله 

ولی زشت شده وحشتناک  

نگرانشم  خیلی.....

میشه لطف کنی از برادرت بپرسی یا از شوهرت 

بگی من چکار کنم 

درضمن همسرم نیست 

رفته ماموریت 

اگرنه میرفت از یه پرنده فروشی میپرسید 

تو گوگل هم سرچ کردم  به جوابی نرسیدم 

واقعا ممنونم خیر ببینی 

غذاش هم تغییری نداشته 

فقط نمیدونم راهکار چیه 

ب نوع بیماریه بخاطر کمبود بعضی مواد معدنی ب پرنده اینطور میشه

میخوای ی پیج بهت بدم ویزیت انلاین پرندگان هست

تماس تصویری میگیرن یا یه فیلم از پرنده میفرستی 

بعد بهت نوبت میدن ویزیت میکنن همون روز

دارو لازم باشه تجویز میکنن

ی مبلغی هم میگیرن 

من خودم پرنده هامو‌ ویزیت کردن راضی بودن

آیا کسی آنقدر دوستت دارد که از جهان نترسی؟!😊❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ما خودمون یه سهره داریم از بس شر هست کلا پرهای خودشو می‌کنه یمدت دوباره در میان دوباره می‌کنه پرندمون هم سالمه هیچ مشکلی هم نداره 

گر به دولت برسی مست نگردی مردی ،  گر به ذلت برسی پست نگردی مردی ، اهل عالم همه بازیچه دست هوسند ، گر تو بازیچه این دست نگردی مردی
2738
ما خودمون یه سهره داریم از بس شر هست کلا پرهای خودشو می‌کنه یمدت دوباره در میان دوباره می‌کنه پرندمو ...

خدا براتون حفظش کنه خیلی شیرینن 

یعنی پرنده من خوب میشه 

یعنی طبیعیه ؟؟؟

چون من بار اولی که سهره دارم 

تجربه ای ندارم 

هنوز یکسال نشده  که دارمس 

خدا براتون حفظش کنه خیلی شیرینن  یعنی پرنده من خوب میشه  یعنی طبیعیه ؟؟؟ چون من بار اول ...

اره عزیزم طبیعی .ما میگیم پرنده زیادی مست میشه اینجوری میشه.یا اینکه می‌ره تو لک.یکم قطره ویتامین آ د بهش بده

گر به دولت برسی مست نگردی مردی ،  گر به ذلت برسی پست نگردی مردی ، اهل عالم همه بازیچه دست هوسند ، گر تو بازیچه این دست نگردی مردی
اره عزیزم طبیعی .ما میگیم پرنده زیادی مست میشه اینجوری میشه.یا اینکه می‌ره تو لک.یکم قطره ویتامین آ ...

ممنونم از راهنماییت 

چقدر بهش بدم قطره تقویتی 

چجوری بهش بدم 

بریزم تو دهنش ؟؟چجوری

ممنونم از راهنماییت  چقدر بهش بدم قطره تقویتی  چجوری بهش بدم  بریزم تو دهنش ؟؟چجور ...

همسرم گفت مولتی ویتامین هم بهش بدین.نه عزیزم بریز دوتا قطره تو ابخوریش.مثلا سر صبح بریز بعداز ظهر آب آبخوری عوض کن

خیلی ممنونم از محبتت واقعا ممنونم 

انشاالله که زودتر پراش در بیاد.مال ما نزدیک یکسال در نداشت همش می‌ریخت یا خودش میکند الان عاقل شده

2706