2726
عنوان

تفاوت بین سونو

| مشاهده متن کامل بحث + 333 بازدید | 46 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فدات گلم  دانشجو مامایی هستم سوال دیگه ای داشتی در خدمتم

عزیزم ی سوال از چند هفته باید رو به پهلو خوابید و این درسته که میگن شبا برای جابجایی از این پهلو به اون پهلو باید اول بشینی بعد روبه پهلو دیگع دراز بکشی تا بند ناف بچه رو خفه نکنه؟؟؟

کاش میشود عمر خود را هدیه بدهم به او...زندگی را دوس دارم .....اما.....مادرم     را بیشتر  
2728
وای تعجب کردم گفتم خدایا اینجوری نمیشه 😂 بین ۳۸و ۳۹هفته عالیه 

وای مرسی عزیزم اشتباه ازمن بود این وزن خیلی اذیتم میکنه سرکاخوردگی هم دارم دیگه به زورازجام بلندمیشم دیروزدووعده غذاخوردم میخام تازایمانم یکم خوردوخوراکمو کم کنم!

خنثی!😏😏
عزیزم ی سوال از چند هفته باید رو به پهلو خوابید و این درسته که میگن شبا برای جابجایی از این پهلو به ...

از بیست هفته به بعد رو پهلو بخواب 

نه ربطی به بند ناف نداره شما اگه به پشت بخوابید به ورید ها فشار میاد و خون کافی به جفت نمیرسه و جنین دچار هایپوکسی میشه 

وای مرسی عزیزم اشتباه ازمن بود این وزن خیلی اذیتم میکنه سرکاخوردگی هم دارم دیگه به زورازجام بلندمیشم ...

فدات عزیزم 

ایشالله به سلامتی به دنیا بیاد 

اگه شیرازی من تو بیمارستان  حافظ هستم اگه اومدی اونجا واسه سزارین 

عزیزم شما از ماه چتد خورد وخوراکت زیادشد؟

ازماه هفتم قبل ازاون نرمال شایدم کم خوراک بودم ولی ازماه هفتم به بعدعین گاو شیرده فقط میخورم خودمم اصلن وزن مگرفتم هرروزلاغرترمیشم!

خنثی!😏😏

من طبق پریود 27هفته،طبق سونو 26هفته و طبق نظر دکترم 28هفته و سه روزمه.والله خودمم موندم جریان چیه.

دلتو به خدا بسپار.بدتو نمیخواد. ..بسم الله الرحمن الرحیم..اَللَّـهُ لَا إِلَـٰهَ إِلَّا هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ ۚ لَا تَأْخُذُهُ سِنَةٌ وَلَا نَوْمٌ ۚ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الْأَرْ‌ضِ ۗ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِندَهُ إِلَّا بِإِذْنِهِ ۚ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ ۖ وَلَا یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلَّا بِمَا شَاءَ ۚ وَسِعَ کُرْ‌سِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْ‌ضَ ۖ وَلَا یَئُودُهُ حِفْظُهُمَا ۚ وَهُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ ﴿٢٥٥﴾ لَا إِکْرَ‌اهَ فِی الدِّینِ ۖ قَد تَّبَیَّنَ الرُّ‌شْدُ مِنَ الْغَیِّ ۚ فَمَن یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَیُؤْمِن بِاللَّـهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْ‌وَةِ الْوُثْقَىٰ لَا انفِصَامَ لَهَا ۗ وَاللَّـهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ ﴿٢٥٦﴾ اللَّـهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُوا یُخْرِ‌جُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَى النُّورِ ۖ وَالَّذِینَ کَفَرُ‌وا أَوْلِیَاؤُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِ‌جُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَى الظُّلُمَاتِ ۗ أُولَـٰئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ ۖ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ 
ازماه هفتم قبل ازاون نرمال شایدم کم خوراک بودم ولی ازماه هفتم به بعدعین گاو شیرده فقط میخورم خودمم ا ...

منم 28هفته.هرچی می خورم اصلا وزنم زیاد نمیشه ثابته.فقط شکمم بزرگ میشه.

دلتو به خدا بسپار.بدتو نمیخواد. ..بسم الله الرحمن الرحیم..اَللَّـهُ لَا إِلَـٰهَ إِلَّا هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ ۚ لَا تَأْخُذُهُ سِنَةٌ وَلَا نَوْمٌ ۚ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الْأَرْ‌ضِ ۗ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِندَهُ إِلَّا بِإِذْنِهِ ۚ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ ۖ وَلَا یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلَّا بِمَا شَاءَ ۚ وَسِعَ کُرْ‌سِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْ‌ضَ ۖ وَلَا یَئُودُهُ حِفْظُهُمَا ۚ وَهُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ ﴿٢٥٥﴾ لَا إِکْرَ‌اهَ فِی الدِّینِ ۖ قَد تَّبَیَّنَ الرُّ‌شْدُ مِنَ الْغَیِّ ۚ فَمَن یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَیُؤْمِن بِاللَّـهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْ‌وَةِ الْوُثْقَىٰ لَا انفِصَامَ لَهَا ۗ وَاللَّـهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ ﴿٢٥٦﴾ اللَّـهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُوا یُخْرِ‌جُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَى النُّورِ ۖ وَالَّذِینَ کَفَرُ‌وا أَوْلِیَاؤُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِ‌جُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَى الظُّلُمَاتِ ۗ أُولَـٰئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ ۖ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ 
2706