2737
2734
عنوان

تفاوت بین سونو

338 بازدید | 46 پست

من سونو رفتم براساس اون الان ۱۱ هفته و ۴ روزم اما براساس پریود ۱۳ هفته میزنه ۱۴ روز اختلاف مشکل ساز نیست؟

زندگی مثل یه گل سرخه بچینی پژمرده میشه نچینی خشک میشه پس باید از هر دقیقه اش لذت برد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زیر دوازده هفته سن حاملگی با lmp و سن حاملگی با سونو باید نهایت ۷رور تفاوت داشته باشه 

اگر بیشتر ۷روز تفاوت داشت یعنی لقاح دیر انجام شده و سن حاملگی با اساس سونو رو ملاک قرار میدیم 

2728

فقط طبق سونو ان تی حساب میکنن هرچی ان تی هستش شماهم طبق اون حساب کن 

چ بیمارستان چ دکتر طبق ان تی حساب میکنن

دخترم تو تکه کوچکی از بهشت هستی که از آسمان جدا شده❤😍  پرنسس مامان نورچشمم خیییییییلی عاشقتیم من و بابایی ❤😘💕خدایاشکررررت😍😍😍

سونو و رابطه من دقیقه باهم ولی پریود ۱۴ روز فرق داره ک اولین رابطه منم ۱۴ روز بعد پریودبود نمیدونم دیگه 

زندگی مثل یه گل سرخه بچینی پژمرده میشه نچینی خشک میشه پس باید از هر دقیقه اش لذت برد
مهم سونو هست عزیزم نه تاریخ اخرین پریودی..منم تاریخ تشکیل جنین و پریودی باهم ۲هفته اختلاف داشت

یهو نگران شدم ممنون

زیر دوازده هفته سن حاملگی با lmp و سن حاملگی با سونو باید نهایت ۷رور تفاوت داشته باشه  اگر بیش ...

ممنون

2738
فقط طبق سونو ان تی حساب میکنن هرچی ان تی هستش شماهم طبق اون حساب کن  چ بیمارستان چ دکتر طبق ان ...

ان تی هفته دیگه میرم توکل به خدا 

فدات گلم  دانشجو مامایی هستم سوال دیگه ای داشتی در خدمتم

ممنون عزیزم نگرانیم همبن بود چون اینجا دیدم میگن ۱۴ روز اختلاف یعنی خوب رشد نکرده نگران شدم البته از اول میدونستم چون بعد ۱۴ روز اولین رابطه رو داشتیم بدون رابطه هم لقاح نمیشه ک ولی خب ادم استرس میگیره

ان تی هفته دیگه میرم توکل به خدا 

تهوع نداری؟من تو بارداریم تا چهار ماه حالت تهوع بالا میاوردم هیچیم جز ترشیجات دوس نداشتم یعنی نمیتونستم بخورم

این دوماه زایمان کردم 

دخترم تو تکه کوچکی از بهشت هستی که از آسمان جدا شده❤😍  پرنسس مامان نورچشمم خیییییییلی عاشقتیم من و بابایی ❤😘💕خدایاشکررررت😍😍😍
2706