2733
2734
عنوان

ناخن جویدن پسر نوجوان

| مشاهده متن کامل بحث + 386 بازدید | 41 پست
دختر منم اینطوره چند بار مشاوره بردمش میگه از استرسه دیگ خسته شدم بی خیالش شدم از بچگی دخترم اینطور ...

پسر من از بچگی اینطور نبود الان شاید یک ماهه این کارو میکنه

پس مشاور کار خاصی نتونست براش انجام بده؟

درست نمیشه ناخون جوییدنش  میپره از سرش ولی  کلا  عجولن  درست نمیشن   کمبود همه چی دارن   دعوایی میشن   ولی جسمشون ضعیفه  کتک خور میشن   اسبی میشن  فقط یک جور درست میشن باید بره سر کار  تازه  یک مشکل بزرگ دارن  خیلی سر خود رفتار میکنن مراقب نباشی  برای اینکه چیزی به دست بیاره  فرش زیر باشم میفروشف  دوست بد داشته باشه خراب میشه  

I think Iran is a good place

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پسر من از بچگی اینطور نبود الان شاید یک ماهه این کارو میکنه پس مشاور کار خاصی نتونست براش انجام بده ...

شاید مشکلی داره استرس گرفته ببین به درساش و نمره هاش ربط نداره 

راسنش از مشاور خسته شدم اصلا تغیری نکرد دبگه نبردمش

بچه ات بشدت اضطراب داره..احتمالا زیاد دعواش میکنید یا از چیزی می ترسه

اینکه از چیزی میترسه رو نمیدونم تا حالا بهم مورد خاصی رو نگفته

البته روابطمون با هم خوب و صمیمی هست 

اما حقیقتش زیاد ازش ایراد میگیرم و کمال گرا هستم متاسفانه خود پسرم هم کمال گرا هست اما دارم رو خودم کار میکنم که اصلاح بشم

2738
اینکه از چیزی میترسه رو نمیدونم تا حالا بهم مورد خاصی رو نگفته البته روابطمون با هم خوب و صمیمی هست ...

ببین باید اینقدر رفیق باشی که اگه موردی پیش اومده برات بگه...مثلا ت ج ا و ز

میگم شایددد

اضطراب در یک ماه مشخص میکنه یه ناراحتی داره و تو دلش غصه داره

❤❤❤
ببین شما من میگم خرس قطبی بهش فک نکن میتونی ؟ مسلما نمیتونی پس وقتی میگی ناخن نخور یعنی بیشتر ی کار ...

ممنون اما زیاد متوجه منظورتون نشدم

یعنی به جای کلمه دست نزن یه عبارت یا کد به کار ببرم؟

آخه اصلا جلوی ما انجام نمیده اون دفعه هم که دیدم خیلی اتفاقی بود

ممنون اما زیاد متوجه منظورتون نشدم یعنی به جای کلمه دست نزن یه عبارت یا کد به کار ببرم؟ آخه اصلا ج ...

بعله ی چیزی بین خودتون بزارید ک نگی ناخن نخور .بهش بگو دیدم و بشین صحبت کن باهاش دوستانه ن با سرزنش 

درست نمیشه ناخون جوییدنش  میپره از سرش ولی  کلا  عجولن  درست نمیشن   کمبود ...

بخشیدا اما اینا یعنی چی ؟ فرش زیر پا رو هم میفروشن چه ربطی به ناخن جویدن داره؟؟!

2706