2703
2553
عنوان

خوابای عجیب یاحضرت پشم

118 بازدید | 8 پست

من خواب دیدم یه سگ درحال زایمانه ی ماده ب دنیا آورد بعدخودش داشت خودشو بخیه میزد یکمم خونی بود از یه طرف دیگ یدونه مار دوسر دیدم خیلی دوسش داشتم اصلا هم ازش نمی‌ترسیدم میخواستم بخرمش ک نشد.  بنظرتون تعبیرخاصی داره؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چه جالب که به ماده و نر بودن هم توجه کردی😂😂😂

بعدم وایسادی تا اون سگ مادر مرده خودش خودشو بخیه بزنه 

😂

یه دختر باید شبیه پروانه باشه....                               دیدنش زیبا؛گرفتنش سخت!!🦋💜
2456

من دبشب خواب دیدم باردارم رفتم زایمان کنم بعد یکی خودم زاییدم هیچ هی پرستارا میومدن میگفتن این نوزادم مال توعه نمیدونستم اونا رو کی میزاد😐۴ ۵ تا بچه دادن بهم برگشتم خونه

یعنی کرک و پر نموند برام🤦🏻‍♀️این خوابا چیه اخه

کور و کر عشقیم، تو کر من ز تو کر تر 🤨 تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر 🤔 گویندکه عشّاق جهان عقل ندارند 🤪 یعنی تو خری، من به مراتب ز تو خر تر🥴😐😒  با من حرف بزن خوشحال میشم😊❤👈🏻                                                                   https://harfeto.timefriend.net/16659465436185
چه جالب که به ماده و نر بودن هم توجه کردی😂😂😂 بعدم وایسادی تا اون سگ مادر مرده خودش خودشو بخیه ...

واینسادم.درحال حرکت این صحنه دیدم از کنارش ردشدم توجه نکردم ولی توخواب حس میکردم دختره

2714
من دبشب خواب دیدم باردارم رفتم زایمان کنم بعد یکی خودم زاییدم هیچ هی پرستارا میومدن میگفتن این نوزاد ...

😂😂😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣

رَبِّ إِنِّي لِمَا أَنْزَلْتَ إِلَيَّ مِنْ خَيْرٍ فَقِيرٌ...