2733
2734
عنوان

شوهرای شماهم همینطورن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 481 بازدید | 34 پست
آخه بااینکه میدونه من ناراحتم وپول رو ریختم به حسابش هیچی نگفت..به پول نیازی نداشت..

اخه اگر بخوایم حساب کنیم میشد اصلا ناراحت نشی . همینه که میگم مجبورش نکن حرف تو به کرسی بشینه .مثلا بار اول که گفتی و اون اروم و راحت گفت نه تو بگو باشه پول رو بهش بده . یا دلیل بیار بگو میخوام فلان خرجو کنم بذار باشه اگر باز گفت نه . بگو باشه برات میریزم به حساب ولی یادت باشه فلان روز این خرجو دارم پول میخواما نگی نگفتی. نذار همون لحظه ماجرا کش بیاد که ناراحت بشی .از یه راه دیگه وارد شو

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وقتی  تشخیص دادی به پول نیازی نداره نباید به حسابش میزدی وبا خنده  مثل خودش برخود میکردی

خب آخه زحمت خودش بود که قرض داده بود..منم گفتم حتما چون شوخی وخنده  بود ناراحت میشه که چرا براش واریز کردم ولی اصلا هیچی نگفت

با ما فرق دارن دیگه باید بگی از چی ناراحتی...وگرنه میگن آره ببین خودشو میگیره 

کاش تو بودی تو سرنوشتم،کاش فقط با خیالت طی نمیشد زندگی من،زیباترین روز برایم حتی یک روز زندگی با توست
2728

بنظر من که روششون عالیه اگر قرار باشه مردا هم اندازه خانوما مسایل گیر بدن و فوکوس کنن و جدی بگیرن هر مساله ای رو زندگی همش میشه جرو بحث

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ