2410
2553
عنوان

اگه برادرتون دزدی میکرد نمینداختینش زندان ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 697 بازدید | 47 پست
پدرم میتونه شکایت کنه قراره اون صدمیلیون خسارت بده دیگه . جدا از اون صابخونه هم گفته اگه بخاین شکایت ...

من زیاد از قانون سر در نمیارم ولی اگر خسارتی متحمل شما شده آره شکایت کنید ازش 

🛑 لایک نکن 🛑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دزدی رو نمیدونم ولی کمپ که تا خودش نخواد به درد نمیخوره حتی اگرم ترک کنه دو روز دیگه باز میره سراغش.

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
2720
ولا برادر من اینکارو میکرد اول خسارت اون شخص رو میدادم  دوم برادرمو کمپ میبردم  کمکش میکر ...

بیس ساله باهاش راه اومدیم از دور حرف زدن خیلی قشنگه ولی وقتی همه جوره باهاش راه بیای الانم بگی بیا برو کمپ تا صابخونه ننداختت زندان بگه پول بزن وگرنه میام میکشمت بازم همبنو میگی؟

اگه کل وسایل خودتو دود کرده باشه بگی ب درک فقط دست ب مال مردم نزن بازم گوش نده 

فکر کردی از من نکرده ؟؟؟ از همه ما دزدی کرده چون چیزی نمونده رسیده به همسایه دیگه 

هرگز نمیومدم پشت سر برادرم تو نینی سایت حرف بزنم درسته کسی نمیشناسدش ولی ادم باید رو هم خون خودش تعصب داشته باشه

کمکش کنید جای شکایت

دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  
2714

همسایتون از برادرت شکایت کنه ،داداشت تو زندان باشه براش بهتره.لااقل خیالتون راحته که دیگه ازاد نیست که دزدی کنه. به شرطی که تو زندان هم پول براش نفرستید، پدرت هم شکایت کنه بابت پرداخت خسارت که فعلا پاش گیر باشه اون تو

اگه اعتیاد به شیشه و...داره ترک بکن نیست

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
بیس ساله باهاش راه اومدیم از دور حرف زدن خیلی قشنگه ولی وقتی همه جوره باهاش راه بیای الانم بگی بیا ب ...

هیچ کدوم اینا نظر منو عوض نمیکرد

حتی قتل هم میکرد جگر گوشمه 

دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  

قد منو یادت ی فامیل انداخت اونم پسرش معتاد بود از سوپری کلی جنس نسیه خریده بوده ی روز ک کلی مهمون غریبه و رودروایسی دار خونه ش بودن پسره رفته دوباره جنس ببره از سوپریه اون بچه ای ک بهش جنس داده سریع باباشو صدا کرده و اومدن.ی فصل کتک زدنش و با ماشین اوردنش در خونه پدر و مادرش طفلک اون پیرزن ک ابروش جلو مهموناش رفت 

چند سالشه ؟ چرا اینجوری شده ؟ ☹️

۴۰ سالشه 

۲۰ ساله معتاده همه کار براش کردیم همه جوره باهاش راه اومدیم 

کل این مدت از خودمون کلی دزدی کرده هیچی نگفتیم 

ببین ب کجا رسیده فرش مردمو فروخته چقدررر خسارت مالی و روانی بهمون زده .. پدرمو سکته داده

حالا خانواده نامزدم بیان تحقیق بگن برادرش دزده چی.. 😓

هیچ کدوم اینا نظر منو عوض نمیکرد حتی قتل هم میکرد جگر گوشمه 

مگه من میخام بکشمش؟

جرم کرده دزدی کرده بیرون باشه بازم دزدی کنه؟؟؟ 

باید بره کمپ راه دیگه ای نداره 

میخای خودمو بدم ببره بفروشه ولی راحت باشه 

۴۰ سالشه  ۲۰ ساله معتاده همه کار براش کردیم همه جوره باهاش راه اومدیم  کل این مدت از خود ...

دزدیش بخاطر اعتیادشه برادرتون باید به تهخط برسه تا ترک کنه تا خودش نخواد کمپم بره ترک نمیکنه.زندانم که بدترش میکنه‌.فقط باید روان درمانی بشه که اونم مطمینم دکتر تمیره

هیچ کدوم اینا نظر منو عوض نمیکرد حتی قتل هم میکرد جگر گوشمه 

بحث محبت جداست،بحث مسیولیت پذیری و پذیرش اشتباه ‌‌وتاوان دادنش جداست. 

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
2706