2726

رفتم باچندتاوکیل حرف زدم.هرکدوم یه حرف میزنن.یکیشون گفته قبل هرکاری باید جهیزیه روپس بگیریم بعدنفقه ومهریه بعدطلاق به نظرتون درسته

آره قبل از این که جمع کنی از خونش بری یه لیست از جهیزیت بنویس چیزی کم نشه ازش ترجیحا چیزاتو بار بزن ببر بعد اگه نتونستی حتما از همه جای خونت عکس بگیر مستند داشته باشی، در مورد مهریت هم برو اجراییه ثبت تا ۱۱۰ تا که عندالمطالبه هس رو میتونی اجرا بذاری البته جدیدا یه حرفایی در مورد مهریه زدن من هنوز فرصت نکردم بخونمش، 

یه کتاب کنترل خشم خریدم فک کنم تنها کاربردش اینه که هرکی اذیتم کرد پرتش کنم تو صورتش ایطوری خشمم مهار میشه؟🤨به قول سعدی شیرازی👈 سر دشمنتو به سر دشمن دیگرت بکوب که از دست هر دوتاشون خلاص بشی🤭😈 ولوم کن خوابوم میاد🥱

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی از راهنماییتون.قراره وکیل بگیرم صدوچهارده تاسکه مهرمه میتونم همشواجرابذارم.الان اومدم خونه بابام نمیدونستم عکس بگیرم به کارم میادولی لیست گرفتم.به نظرتون یه سری وسیله که خریدعقدم بوده یعنی اونابرام خریدن هم میتونم ازشون بگیرم.واسه اینکه بابت حق تمکین ازم شکایت نکنه بایدباهاش روبرونشم.سوالم اینه فقط خودم یاخانوادم هم نبایدباهاش روبروبشن؟ یعنی گفتن اگه کسی روفرستادن دنبالم که برگردم باهاشون روبرونشم.

2728
عندالمطالبه. چبه

یعنی دین حال، یعنی تا طلب کنه نقدا باید بده وگرنه میتونی معادل اون دین اموالشو توقیف کنی

یه کتاب کنترل خشم خریدم فک کنم تنها کاربردش اینه که هرکی اذیتم کرد پرتش کنم تو صورتش ایطوری خشمم مهار میشه؟🤨به قول سعدی شیرازی👈 سر دشمنتو به سر دشمن دیگرت بکوب که از دست هر دوتاشون خلاص بشی🤭😈 ولوم کن خوابوم میاد🥱
یعنی دین حال، یعنی تا طلب کنه نقدا باید بده وگرنه میتونی معادل اون دین اموالشو توقیف کنی

لزتی استرداد جهیزیه. یکبار. دادگاه. وقت گذاشت اما همسرم تشریف. نیاورد 

حال.  دادگاه. گفت بیست روز قابل اعتراض هست. آیا 

هنوز وقت میزارن. یا.    قبول میکنم ک جهاز ببرم

عشق💚
عزیژم.  واس طلاق. چند جلسه.  دادگاه وقت میزاره

عزیزم دقیق نمیدونم از پروسه اداری من هنوز عملی کار نکردم

لزتی استرداد جهیزیه. یکبار. دادگاه. وقت گذاشت اما همسرم تشریف. نیاورد  حال.  دادگاه. گفت ...

اگه اعتراضی نکرده اجرا میشه