2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بازاریابیه؟بایدچیکارکنی؟

دلم میخواد کلی نوار کاست بزارم جلوم که از صدای تو پر باشن، برم کنار دریا لبه ساحل، بشینم زیر نورِ مهتاب تک تکشونو گوش بدم و حین گوش دادن صدای خودت رو از پشت سرم بشنوم و بعدش این انگشتات باشن که موهای در دسته بادمو پشت گوشم بزنن😌🌊🌸🤍

پورسانتش اوایل خیلی کمه یا اصن اوایل هیچی نمیدن

بعد هزینه تبلیغ هم در نظر بگیر

هی میگن پیجای مختلف تبلیغ بده فروشت بره بالا ، خودت باید هزینه کنی واسه پیشرفتت

نی نی سایت سایتِ عَجایِب

نتورک اصلاااا خوب نیس

شرکت نفیس من ثبت نام شدم اینقدر دنگ وفنگ داره که نگو

فروشی نداره فقط هی باید التماس این واونو کنی زیر مجموعه جمع کنی که از شرکت پورسانت بگیری،خیلی مضخرفه

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰
پورسانتش اوایل خیلی کمه یا اصن اوایل هیچی نمیدن بعد هزینه تبلیغ هم در نظر بگیر هی میگن پیجای مختلف ...

ب من گفتن فقط بیا هیچی نمیخاد امروزم   اولین اموزشه 😥

نتورک اصلاااا خوب نیس شرکت نفیس من ثبت نام شدم اینقدر دنگ وفنگ داره که نگو فروشی نداره فقط هی باید ...

فکر نکنم چون شما تو بازاریابی ضعیف بودین بقیه هم نتونن 

بازاریاب واقعی التماس نمیکنه 

زیبایی‌های جهان به‌پیچ وتاب‌ فر موهایِ خرمایي‌اش ولاکِ زردش خلاصه‌میشود ! 💛🐣
ممنونم سخته ؟

نرووو..همش باید دنباله مشتری باشی اعتماد به نفست پایین میاد مردم دیگه بری طرفشون فرار می کنن چون انقد بالا سری ها برای جذب فشار میارن بهت که هر ماه باید به اشناهات زنگ بزنی محصول معرفی کنی ..محصولاتشم او جور که میگن کیفیت نداره متاسفانه بعد همش شرمنده ی مشتری هات میشی  

ب من گفتن فقط بیا هیچی نمیخاد امروزم   اولین اموزشه 😥

باید خیلی اعصاب داشته باشی ، چون چرت و پرت و وعده های الکی زیاد میدن بهت

انتظار نداشته باش تو چند ماهه اول به درآمد بالا برسی

چون اونا میگن آره بنز میخری زمین میخری با درآمدت

ولی اینطور نیست

بعد هزینه تبلیغم همون اول بهت نمیگن

اول میگن پیج بزن ، استوری بزار ، یه مقدار فالوور جمع کن بعد میگن هزینه کن تبلیغ بده

نی نی سایت سایتِ عَجایِب
2706