2733
2734

منم اگه عمل کنم خوشگل میشم

کاربری دومه😊🌺عشق جانم امام زمانم🌺 زندگی کردن من مردن تدریجی بود آن چه جان کند تنم عمر حسابش کردم🌸 فرخی یزدی 🌸با افتخار پرسپولیسی هستم♥️♥️♥️♥️باز حلقه ی مویت را در باد رها کردی از بند رهایم کن شاهانه شدن بامن،صد دانه این تسبیح یک جمله به من می‌گفت یک بار تو عاشق شو یکدانه شدن بامن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

چون از اخلاقش خوشم نمیاد قیافشم به چشمم نمیاد

جوری حرف میزنه انگار تو دنیا بهتر از اون وجود نداره انگار مردم غلام حلقه به گوش این هستن

از اول خوشم نمیاد ازش

اول اخلاق طرفو میبینن بعد قیافشو

من به شخصه از خانوم ریما رامین فر خیلی خوشم میاد خیلی خوش اخلاقه با این که معمولیه

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫
2738

من ی بار روش زوم کردم بی کیفیت شد ، انگار صورتش مستطیل شده ، گونه هاشو عمل کرده قبلا قشنگتر بود الان نه خیلی 

درخواست دوستی ندین، به خدا که وصل میشوی آرامشی وجودت را فرا می‌گیرد  که نه به راحتی میرنجی!  و نه به آسانی میرنجانی،آرامش  سهم دل هایی است که نگاهشان سمت خداست
2706