2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره یه مسئله کوچک واقعا ذهنشو درگیر میکنه.اه چرا باید ویژگی خردادی ها انقدر بد باشه🥲

نمیدونم والا من خودم خواستگار خردادیم رو رد کردم من با آدمایی که تا این حد حساسند آبم توی یه جوب نمیره😁

من سخت نمی گیرم....سخت است جهان بی تو!!
2731
نمیدونم والا من خودم خواستگار خردادیم رو رد کردم من با آدمایی که تا این حد حساسند آبم توی یه جوب نمی ...

منم توی خواستگاری خیلی خوندم راجع بهشون.ولی خانوادم گفتند خوبه این چیزا که میخونی درست نیستند

شما در موردشون خوندید؟شبیه ماه تولد بودید؟من شبیه بودم بیشترش برای همین ترسیدم

اره درمورد همه ی ماه ها خوندم و ادمای اطرافمو سنجیدم... دقیق نیستن این ویژگی ها..مثلا ی مرد ابانی باهاش دوست بودم هییییچی از ویژگی هاش شبیه نبود حتی ی صدم درصد.یا مثلا بابام ک شهریوریه.

اینکه بشینی اونارو بخونی و بترسی ک نکنه اینجوری باشه همش انرژی منفیه.ادم از هرچی بترسه تجربش میکنه

وقتی شناخت پیدا کردی و طرفت مورد علاقت هست دیگه بقیشو بسپار بخدا و این منفی نگری هارو از خودت دور کن 

اره درمورد همه ی ماه ها خوندم و ادمای اطرافمو سنجیدم... دقیق نیستن این ویژگی ها..مثلا ی مرد ابانی با ...

اره باید همین کارو بکنم زیاد حساس شدم رو این موردا.ولی خب حرفها خیلی روم تاثیر میزاره .مثلا همین بالا چند نفر خیلی بد گفتن و گفتند که هرچی خردادی دیدیم همین بوده

2738
منم توی خواستگاری خیلی خوندم راجع بهشون.ولی خانودم گفتند خوبه این چیزا که میخونی درست نیستند

من مامانم چون خودش از دست بابام کشیده بود میگفت حتما ردش کن پیر میشی...من به طالع بینی تا حدودی اعتقاد دارم خودم مردادی ام و ویژگی هام هشتاد درصد شبیه اونچه خوندمه ولی به هر حال عوامل دیگه هم رو شخصیت آدم تاثیر میگذارن دیگه...حالا تو که ازدواج کردی بهش فک نکن سعی کن حساسیت هاشو بفهمی و کنارش آرامش داشته باشی.

🥲🥲🥲 من زندگی اروم میخوام

میگم بستگی به خودت داره باید بشناسیش همه جوره حساسیتاشو بدخلقیاشو رگ خوابشو توام اگه آدم زود رنجی باشی زندگیتون تلخ میشه 

میگم بستگی به خودت داره باید بشناسیش همه جوره حساسیتاشو بدخلقیاشو رگ خوابشو توام اگه آدم زود رنجی با ...

خیلی زود رنجم.کاش برای شوهرم ماه تولدش تاثیر نداشته باشه.اخه اخر خردادم هست.خب کاش لااقل شبیه تیرماهی ها باشه

اره باید همین کارو بکنم زیاد حساس شدم رو این موردا.ولی خب حرفها خیلی روم تاثیر میزاره .مثلا همین بال ...

من اعتقاد ندارم.

همین الانم ک گفتی رفتم مشخصات مرد دی ماهی ک نامزدم هس رو دوباره خوندم و مطمعن تر شدم ک اینا زیاد قابل اتکا نیس😉الان ینی میگن خب خردادی فلان اخلاق بد رو داره میخوای بخاطر این حرفا زندگیتو تلخ کنی و همش غصه بخوری؟

همه ی ادما ویژگی خوب و بد دارن...

2706