2410
2553
عنوان

بهم میخوره چند سالم باشه+عکسم

555 بازدید | 49 پست

بچه ها ببخشید پست اول نمیزارم

عکسمو میزارم بگید میکاپم سادس و برای خواستگاری مناسبه یا نه 

سنمم حدس بزنید

بدون فیل.تر و افکته 

مرسی از همتون

و ازتون معذرت میخوام اگه نتونستم همه رو ریپ بزن♥️

تورو حضرت عباس لایک‌نکن😐💔دوستان ما چند تا کاربر هستیم که این اکانت رو زدیم برای تاپیک هامون که توی اکانت اصلی نپرسیم گفتم در جریان باشید 

اسی بزار

با افتخار یک ارمی هستم💜 اگه از چیزی خوشت نمیاد مجبور نیستی نظر بدی🔪 اگه طرز برخوردت با ادما بر اساس قیافه ، پول ، ملیت و نژاده روی من ریپلای نکن مرسی🗿 توی تایپای درسیتون تگم کنید💜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

امیدوارم حالا که زود رسیدم به بهانه های مختلف تو دیر نرسی اسی

خداوند متعال در قرآن به قلم قسم یاد کرد.پس نوشتن خیلی خیلی ارزش دارد وکارساز است.پس آرزوهایت را بنویس تا به آنها برسی...دردها وغمها وخشمهایت را بنویس وبه آب روان بینداز تا از آنها رهایی یابی.برای غلبه بر تنبلی برنامه ها وکارهایت را بنویس و به انها عمل کن و.....و به زودی  روزی خواهد آمد که خواهی دید قلم برایت معجزه کرده و زندگیت متحول شده است.☀روان شناس هستم☀

منتظریم🫠

با افتخار یک ارمی هستم💜 اگه از چیزی خوشت نمیاد مجبور نیستی نظر بدی🔪 اگه طرز برخوردت با ادما بر اساس قیافه ، پول ، ملیت و نژاده روی من ریپلای نکن مرسی🗿 توی تایپای درسیتون تگم کنید💜
الان خواستگاریم نیستا هفته دیگس داشتم تمرین میکردم😁

چنگده ناز

بروپایین                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   مرسی  حالا برو بالا
2706