2733
2734

چکار کنم چطوری باهاش برخورد کنم تصمیم گرفتم دوباره بهم گفت دیگه برنگردم؟ 

کلا در روز یه زنگ بهم نمیزنه

برو خونه مامانت بگو باش اینجا میمونم بعد یهو سر زده بیا خونتون ببین چ غلطی میکنه

ب زندگی ای ک آدما ب نمایش میذارن غبطه نخورین...یه فروشنده قشنگ ترین جنس هاشو تو ویترین میچینه  اگه جرعت حرف حق زدنو نداری لاقل برا کسایی کع چرت و پرت میگن دس نزن🤜 دوست عزیز تا وقتی ک خودتو ب خریت زدی نزدیکم نشو اطراف من طویله نیس.....🙌 راستگو باش مث سیگار ک روش نوشته سرطان زا ن مث ی آبمیوه آشغال ک روش نوشته ۱۰۰ درصد طبیعی ....ی عده هستن وقتی بیکار میشن حالتو میپرسن شمام هر وقت بیکار شدین جوابشونو بدین....آدم خوبی باش اما وقتت رو تلف نکن ک اینو ب همه ثابت کنی... ب پای علف هرز هر چقدرم آب و کود بریزی برات میوه نمیاره پس مواظب باش برا چ کسی و چ چیزی وقت میذاری🌵🌱اگه همیشه فک کنی حق با توعه هیچی از زندگی یاد نمیگیری..... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برو خونتون یهو ساعت یک شب سر زده بدون هماهنگی برگرد خونتون ببین میخاد چکار کنه وقتی نیستی 

با اینپ برو یا با بابات هماهنگ کن 

اگر خودت رانندگی بلدی ماشین داری یا ماشین باباتو میتونی ازش بگیری بری چ بهتر

2738
برو خونتون یهو ساعت یک شب سر زده بدون هماهنگی برگرد خونتون ببین میخاد چکار کنه وقتی نیستی  با ...

هواست باشه اگر چیزی دیدی فیلم بگیر یا کفش زنونه ایی چیزی دیدی سریع به پلیس زنگ بزن قبل اینک اونارو متوجه خودت کنی

بنظرم دوربین نصب کن تو خونه وقتی نیس دو تا مورد سراغ دارم ک زن مچ شوهرشو گرفته بود و الان طلاق میخا ...

آره دوربین نصب بکنه از تو گوشی چک کنه اگر کسی رو خواست بیاره یا آورده بود با پلیس بریزه رو سرشون

آره دوربین نصب بکنه از تو گوشی چک کنه اگر کسی رو خواست بیاره یا آورده بود با پلیس بریزه رو سرشون

یه موردم بود مرده مشکوک میشه دوربین نصب میکنه

بعد مچ زنه رو گرفت همون لحظه ب پلیس زنگ زد 

خیلی،سریع طلاقش داد 

2706