2726
عنوان

هفته دیگه عروسیمه😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1815 بازدید | 107 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

https://www.ninisite.com/s/ac/2294 منم گفتم هیچکی محبور نیس،برو به همه بگو هر کی دوست داره بیاد آخ ...

خب مامان بابای شما هم سر عروسی بچه هاشون دادن دیگه حالا چه عروسی بگیری چه نگیری باید پس بدن!

گرونی برای اونی که عروسی هم میگیره هست

2728
اخه ما از نظر مالی خیلی مشکلی نداریم تو این سه سال هم خونه خریدیم هم ماشین در واقع من گفتم اگه جشن ...

تو نامه بنویس که کادو نیارن اصلا؛ به همه بگو که هدفت اینه که جشن رو برادلت بگیری

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
https://www.ninisite.com/s/ac/2294 منم گفتم هیچکی محبور نیس،برو به همه بگو هر کی دوست داره بیاد آخ ...

نمیخوام دلتو بشکنم ولی مادرت درست میگه الان اکثر ادما همینو میگن میگن سه ساله داره زندگی میکنه تو خونش الان بخاطر کادو میخواد عروسی بگیره

می‌دونی اونا میگن این که ازدواج کرده رفته سر خونه زندگیش حالا از عمد میخواد عروسی بگیره که کادو جمع ...

چ ربطی داره عروس خاله من رفت خونش حاملم شد بعد عروسی گرفت با ی شکم ۴ماعع.وقتی کسی بهش کادو عروسی نداده چرا این باید بره ب بقیه کادو بده فقط چون دیر جشن گرفته؟

عزیزم اتفاقا‌ کیفیت مهم تر از کمیته آدم تو همچین شرایطایی اطرافیانش میشناسه ، شما هم عروسی میگیری برای شادی دل خودت پس کیفت بکن هرکی اومد قدمش رو چشم هر کیم نیومد بعدا تو خوشیای خودش جبران میکنی

بالاخره خانواده شما تو مجلس اون آدمایی که دعوت کردی خرج کردن پس باید اونا هم جبران کنن

💎تحسین از آن زنانیست که اندام هایشان آن ها را تعریف نکرده اند و برای عمیقتر شناختن ماهیتشان به عنوان یک فرد تلاش می کنند نه یک جنس💎

اسی جان امیدوارم نه تحت تاثیر حرفای مادرتون قرار بگیری نه کسایی که اینجا گفتن اشتباه میکنی عروسی بگیری،به کاری که میکنی مطمئن باش وخوش بگذرون تمام کسایی که موقع غم وشادیشون بودید موظفن که جبران کنن هیچ چیزی یه طرفه نیست

لطفالایک نکنید،ممنون

بیخیال بابا،منم گذاشتم ی موقع ک کرونا آروم بود ی جشن کوچیک خانوادگی گرفتیم تو یه تالار خیلی بزرگ،همه ی فامیلای خودم پیچوندن فقط خانواده همسرم بودن،واسه من حتی عمو عمه و دایی هام نیومدن

اللهم عجل لولیک الفرج💞💞💞
می‌دونی اونا میگن این که ازدواج کرده رفته سر خونه زندگیش حالا از عمد میخواد عروسی بگیره که کادو جمع ...

اخه خداییش با این هزینه های تالار و اینا همه میدونن پول شامشم در نمیاد

الان نفری ۳۰۰ فقط هزینه شامشه،اون قدر که به ما کادو نمیدن من فقط جشن دوست داشتم وگرنه نمیگرفتم

ترسیدم بعدا حسرت بخورم

چراا مجبورن خیلی دلشون بخواد بیان جشن عروسی به مادرت بگو من برای دل خودم میگیرم هیچکسم مجبور نیس شرکت کنه منم مجبور نیستم برای بچه های اونا بیام عروسیو بگیر عزیزم نذار حسرت رو دلت بمونه هروقت رفتی عروسی غصه بخوری

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2706