2737
2734

سلام خانما

واکسنش خیلی بده؟

چه کارایی لازمه بکنم؟

قبلش باید استامینوفن بدم؟ برا دو ماهگیش قبلش ندادم فقط بعدش دادم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زیاد سختش نکن به واکسنه دیگه😐قبلش استامینوفن بهش بده بهتره

من با ۵ نفر از افراد یک قومیت توی این سایت آشنا شدم که آدم های بدی بودند پس از نظر من دیگه اون قومیت همه شون همینجورن همه جا هم میگم.یادتون باشه نماینده ی شهر و قومیتتون هستید.
2728

قبلش یکم قطره بده ببرش ناراحت نباش فقط یکم تب میکنه ک اونم باید با همسرت همکاری کنین شب نخوابین و مواظبش باشین

ب زندگی ای ک آدما ب نمایش میذارن غبطه نخورین...یه فروشنده قشنگ ترین جنس هاشو تو ویترین میچینه  اگه جرعت حرف حق زدنو نداری لاقل برا کسایی کع چرت و پرت میگن دس نزن🤜 دوست عزیز تا وقتی ک خودتو ب خریت زدی نزدیکم نشو اطراف من طویله نیس.....🙌 راستگو باش مث سیگار ک روش نوشته سرطان زا ن مث ی آبمیوه آشغال ک روش نوشته ۱۰۰ درصد طبیعی ....ی عده هستن وقتی بیکار میشن حالتو میپرسن شمام هر وقت بیکار شدین جوابشونو بدین....آدم خوبی باش اما وقتت رو تلف نکن ک اینو ب همه ثابت کنی... ب پای علف هرز هر چقدرم آب و کود بریزی برات میوه نمیاره پس مواظب باش برا چ کسی و چ چیزی وقت میذاری🌵🌱اگه همیشه فک کنی حق با توعه هیچی از زندگی یاد نمیگیری..... 
2738
نه تو بهداشت به ما گفتن قبلش ندید قطره رو

واقعا!من می دادم بهشون

من با ۵ نفر از افراد یک قومیت توی این سایت آشنا شدم که آدم های بدی بودند پس از نظر من دیگه اون قومیت همه شون همینجورن همه جا هم میگم.یادتون باشه نماینده ی شهر و قومیتتون هستید.
منم ی هفته دیگه ان شاالله واکسن ۴ماه دخترمو باید بزنم.مال دوماهی ازشب قبلش بهش دادم خداروشکر تبش زیا ...

حتما الان خطرش رفع شده دیگه😏 دختر من تقریبا ۳ سال و نیمه ست به ما اینطور گفتن 

اسی بهتره از خود بهداشت بپرسی عزیزم روایات مختلفه😁

باران میبارد امشب دلم غم دارد امشب😔
2706