2737
2734
عنوان

میشه لطفا امروز که تولدم هست برام یک آرزوی خوب بکنید عزیزان🥰

| مشاهده متن کامل بحث + 456 بازدید | 80 پست
تولدت مبارک  انشالله همیشه تنت سالم لبت خندون ودلت شاد باشه

خیلی ممنونم گلم از دعاهای زیباتون😍🙏🌹✨ 

سلامت باشید همیشه

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

امیدوارم تو این سال جدید زندگیت به همه ی ارزوهات برسی 💖 تولدت مبارک 😘

الهی آمین عزیزم ممنونم 😘🙏✨

سلامت باشی گلم😍💖🌹

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
2728

براتون 10 تا حمد و 10 تا صلوات خوندم بعنوان هدیه قبول کنین عزیزم خیلی مبارکه و تبریک میگم ان شاءالله تولد 120 سالگیتون🎂🎂🌹🌹❤❤🎂🎂🎈🎈🎈

خدایا خودت برام معجزه کن.
الهی که عاقبت بخیر بشی

ان شاالله عزیزم 

بی نهایت ممنونم از دعای قشنگت😍🙏💖✨

همچنین گلم💚💗

سلام عزیز دلم  الهی آمین گلم 🙏🌹💖✨ بی نهایت ممنونم به خاطر دعاهای قشنگتون مهربونم😍♥️🙏&nbs ...

خواهش میکنم نازنین بانو 

مرسی 

مهربون شمایی گلی 🧡🥰😍😘🫂🌼🌱🌈 ... 

🖇🧡... 
2738

سلام خواهرعزیزم توادت مبارک بهترینها رو برات آرزو می کنم ان شاالله همیشه سلامت و شاد باشی       

خدایا شکرت ❤️ مطمئن باش همون خدایی که یونس رو از دل ماهی نجات داد، خدای شما هم هست ، شما رو هم از غم و غصه نجات میده و دعایت را مستجاب میکنه❤
ان شالله عاقبت به خیربشی حاجت روا بشی اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

الهی آمین عزیزم 😘✨🙏💖 

بی نهایت ممنونم از دعاهای قشنگت مهربونم😍 

سلامت باشید گلم

واووو مبااارکه🌱🌈🦋 ان شاءالله عاقبت بخیر بشی و صلاحت با خواسته هات تو یه خط حرکت کنند🌺💫

ممنونم عزیز دلم 😘

الهی آمین گلم 💚✨🌹🙏

بی نهایت ممنونم از دعاهای زیباتون سلامت باشید 😍🙏

الهی سالم وعاقبت بخیر باشی

خداوند متعال در قرآن به قلم قسم یاد کرد.پس نوشتن خیلی خیلی ارزش دارد وکارساز است.پس آرزوهایت را بنویس تا به آنها برسی...دردها وغمها وخشمهایت را بنویس وبه آب روان بینداز تا از آنها رهایی یابی.برای غلبه بر تنبلی برنامه ها وکارهایت را بنویس و به انها عمل کن و.....و به زودی  روزی خواهد آمد که خواهی دید قلم برایت معجزه کرده و زندگیت متحول شده است.☀روان شناس هستم☀
براتون 10 تا حمد و 10 تا صلوات خوندم بعنوان هدیه قبول کنین عزیزم خیلی مبارکه و تبریک میگم ان شاءالله ...

فدات شرمنده ام کردی خواهر جون 💖

بی نهایت ازت ممنونم مهربونم 😍

سلامت باشی و غرق آرامش الهی🙏🌹♥️✨

خواهش میکنم نازنین بانو  مرسی  مهربون شمایی گلی 🧡🥰😍😘🫂🌼🌱🌈 ...

خیلی لطف دارید عزیزم ممنونم😍😘✨🙏

فدات شرمنده ام کردی خواهر جون 💖 بی نهایت ازت ممنونم مهربونم 😍 سلامت باشی و غرق آرامش الهی🙏🌹♥️✨

دشمنت شرمنده عزیزم خواهش میکنم❤❤🌹🌹🎈🎈آمییین

خدایا خودت برام معجزه کن.
2706