2737
2734

سلام خیلی ممنونم ازتون 

اگر دوست دارید و دلتون راضیه لطفا یک مرتبه آیه الکرسی یا صلوات یا حمد بخونید هدیه به امام زمان برای سلامتی و آرامشم 

بی نهایت ازتون ممنونم🙏🌹✨ 

ان شاالله که خودتون هم همیشه سلامت باشید و پر از آرامش الهی🙏🙏🙏 

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم انشاالله هر لحظت ب شادی و حال خوب بگذره تولدتم مبارک🎂🎉

سلام دوستان لطفاً امضامو بخونید .از خدا می‌خوام هرکس برای سلامتی   و عاقبت بخیر خانوادم صلوات میفرسته خدا هرچی میخواد بهش بده .الهی امین
2738

تولد تولد تولدت مبااااااااارررررک😍🤗 ان شاءالله ۱۲۰۰۰۰۰۰۰۰ساله بشییییییییی😘 به آرزوهای قشنگت برسییییییی😚ان شاءالله هرچی خیرو صلاحته بشه الهی آمین🙏اللهم صل علی محمد و آل محمد💛

میشه برای حاجت روایی من یک صلوات بفرستید ممنونم♡ اِسم من🌾مَرضیه🌾هست
تولدت مبارک خانومی ان شاءالله به هرچی که میخوای برسی🌺⚘🌺

خیلی ممنونم گلم 

ممنونم از دعای قشنگت عزیزم😘🙏♥️

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت

انشالله که ۱۲۰ سال عمر کنی وبه تمام ارزوهات برسی عزیزدل تولدت مبااارکک😍😍💕💕

امروز تولد منم هست😍💛

نه مستی نشان کفر است،نه جانماز نشان دینداری!..💛🌻 🚫درخواست دوستی نمیپذیرم.💛🌻 خدایا اگه دنیات اینه، شرمنده من نمیخوامش💔                                              
انشالله همیشه موفق باشی😍

خیلی ممنونم از دعای قشنگت عزیزم 

سلامت باشی 😘🙏✨💖

2706