2726
دست از مقایسه بردار و بهشون شده زورکی هم احترام بذار جلو شوهرت اصلا اسم خواهرشو نیار حذف بشه از حرفا ...

بقران هیجکس نمیدونه من چی میکشم دیگه خستم۲۲ سالمه فشار خون گرفتم فشارم میره بالا قلب درد عصبی گرفتم با کوجک ترین چیزی دست چپم فقط میخاد منفجر بشه ...نمیدونی ک خواهرش چ موجودیه خیلی بهم بی احترامی میکنه 

باشههههههه باشهههه حق با تو 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نرو و بیا یا میری حالت بادی باش

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 
2728
نه الهی روز خوش نبینه متاهله

واقعا متاسفم براش نمیترسه همینجوری که باعث فتنه بین تو و شوهرت میشه یکی بیاد تو زندگیش فتنه براش درست کنه. خواهرشوهر من تا مجرد بود مدام دعوا مینداخت بین همه ولی از وقتی که متاهل شد دیگه کاری به کار کسی نداره

عزیزم اون اختیار خودشو داره بذار بردگی کنه شما بشین خانمی زندگی خودتو بکن اینقدر اسمشونو جلو شوهرت ...

اخه مگ میشه برام مهم نباشه وقتی از سرکار میاد میفته اونطرف میگه خستم ن بچمو میگیره ن کمکم میده کمکیم بخام انقد منت میزاره اما هرموقع خواهرش میاد بخدا همش بچه اون بغلشه راه میره من بمیرمم نگام نمیکنه اما کافیه خواهرش سرش درد بگیره

باشههههههه باشهههه حق با تو 

میفهمم، شوهر منم از نظر مالی به خانوادش کمک میکنه، اونقدر از ما خوردن که به جز ماشین و یه خورده پول چیزی نداریم،قبل که کلا خرجی خونشونو میداد، باباش اصلا کار نمیکرد،الانم هر وقت پول بخواد میده،اگه اون پولا رو پس انداز میکردیم الان صاحب خونه بودیم،دیگه تا آخر عمر فکر نکنم خونه دار شیم با این گرونی😔🥴😟🥺😭😭

عزیزم ببین خواهرشوهرت چی داره که تو نداری. به نظر میاد اصلا سیاست نداری. اینو از روی این تاپیکت نمیگم رفتم چندتا از تاپیکاتو یه نگاه انداختم 

یه زن با سیاست هیچوقت مستقیم از خانواده همسرش گله نمیکنه ! دقیقا کارهایی رو انجام میدی که نباید انجام بدی و کارهایی که باید انجام بدی رو انجام نمیدی! خواهرشوهرت ، همسرتو تحسین میکنه! تاییدش میکنه! شوهرت به جای اینکه قهرمان تو باشه قهرمان اون شده! فکر میکنی چرا؟

خداوند می بیند و میپوشاند مردم نمی بینند و فریاد میزنند..

درسته میزنه و وحشیه ولی تو هم خیلی مقصری.....منم شوهرم اینطوریه ولی من دوسال بعد ازدواج فهمیدم بدی خانوادشو جلوش نگم که خودم بدمیشم.....بعدش خودش میومد از مشکلاتش و بدیای خانوادش میگفت.....با خواهرت جوره چون مثل دوسته باهاش از بدیای زنش پیشش نمیگه....غر نمیرنه.....و از همه مهمتر بیشتر با تو لج میکنه ...۵ساله کی میخوای کتوجه بشی؟؟؟؟یکم رو رشد خودت کار کن...تمرکزت رو از دیگران بردار بزار رو خودت اگه باز زد و وحشی موند اون موقع دیگه حق داری و ازش جدا شو مثل الان من......پیج های آموزشی زیادی تپ اینستا دارن آموزش میدن...هم مهارتهای رشد فردی....هم مهارتهای زناشویی....دنبالشون کن...من خودم مهارتهای رشد فردی کار میکنم اگه دوس داری پیج منو فالو کن....

عزیزم ببین خواهرشوهرت چی داره که تو نداری. به نظر میاد اصلا سیاست نداری. اینو از روی این تاپیکت نمیگ ...

اگه اینستا داری برو پیج زینب مهکی (روانشناس) رو ببین. من واقعا سیاست های ایشونو دوست دارم کمتر روانشناسیو دیدم که تا این حد سیاستمدار باشه

خداوند می بیند و میپوشاند مردم نمی بینند و فریاد میزنند..
بقران هیجکس نمیدونه من چی میکشم دیگه خستم۲۲ سالمه فشار خون گرفتم فشارم میره بالا قلب درد عصبی گرفتم ...

حق داری عزیزم ولی داری خودتو نابود می‌کنی 

ببین و بلایی سر خودت آوردی

هرجا دیدیش و میخواد حرفی بزنه بلند شو خودتو سرگرم بچه یا کار کن. کاملا ندید بگیرش

اصلا هم واست مهم نباشه شوهرت واسشون چیکار می‌کنه. اون پسرشونه بذار هرکار میخواد بکنه حرصشو نخور اصلا

از کوتهی ماست که دیوار بلند است 😏
بابا ۳ ساله رفتیم بچم دارم

اون اولش گفتین ۵ساله عقدکردیم بعدهم گفتین ممنون ازآدمای بافرهنگی که نمیگن چرابچه دارشدین

فکرکردم تو عقد بچه دارشدین😄😄😄

میشه برای حاجتم3صلوات بفرستین الهی خیر ببینید
2706