2726

۵ ساله عقد کردیم از روز اول خواهرش برامن تازوند و منو بد کرد تا حالا از روز اول هرچی خواست بهم گفت تا الان شوهر احمق نفهمم اجازه حرف زدن بهم نمیداد چندبارم بخاطرش دعوا را انداختم بابام اومد جلو اونا میخاست کتکم بزنه😔😔😔خلاصه مجبور بودم سوختم و ساختم همیشه خانوادش بدیشو نو رو میکنن برا شوهرم اما نمیفهمه همیشه همیشه بمن حرف میزنن تیکه میندازن جلو جمع اما شوهرم نمیفهمه همیشه بهش توضیح میدم نمیفهمه  مثلا بشوهرم میگم چرا خواهرت اینو گف میگه میدونم حق داری چکار کنم میدونم رفتارش بد بوده اما یک روز بعد ک ی حرفی میشه میگه تو بدی تو فلانی خواهرمن پیغمبره  فقط کافیه اسم خواهر وحشیش بیاد چنان وحشی میشه ک انگار اون اوم دیروزی نبود ک بمن حق داد حرف دلشو تو بحث میزنه...خیلی داغونم دیشب ی ساعت تمام هق هق کردم گریه کردم اصلا نیومد پیشم ولی چندروز پیش خواهرش میگف دلم هوس شربت ابلیمو کرده نصف شب خودشو ب هردری میزد ک براش بخره اگر بخاطر بچم نبود خودمو میکشتم واقعا😔هیچکس نمیدونه من تو این‌جهنم دارم چکار میکنم 

باشههههههه باشهههه حق با تو 

این مردا چشونه برده بردن عایافقط کتک کتک

وارﺩ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﺷﺪﻡ ﻭ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺑﻮﺩﻡ ﺗﺎ ﻧﺴﺨﻪ‌ﺍﻡ ﺭﺍ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﺩﻫﻨﺪ👀.ﻓﺮﺩﯼ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﻭ ﺑﺎ ﻟﻬﺠﻪ‌ﺍﯼ ﺳﺎﺩﻩ ﻭ ﺭﻭﺳﺘﺎﯾﯽ ﭘﺮﺳﯿﺪ:ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ ﺩﺍﺭﯾﻦ؟ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﺑﺎ ﻟﺤﻨﯽ ﺗﻤﺴﺨﺮ ﺁﻣﯿﺰ ﭘﺮﺳﯿﺪ:😏ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ؟ ﺑﻠﻪ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﯾﻢ.ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺗﯿﺮ ﺁﻫﻦ ﻭ ﺁﺟﺮ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻡ ﺣﺎﻻ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﺸﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﯾﺎ ﺧﺎﺭﺟﯽ؟ﺍﻣﺎ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﮔﺮﻭﻧﻪ ﻫﺎ. ﻣﺮﺩ ﻧﮕﺎﻫﺶ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﺩﻭﺧﺖ ﻭ ﺁﻧ‌ﻬﺎ ﺭﺍ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ:ﺍﺯ ﻭﻗﺘﯽ ﮐﺎﺭﮔﺮ ﺳﺎﺧﺘﻤﻮﻥ ﺷﺪﻡ ﺩﺳﺘﺎﻡ ﺯﺑﺮ ﺷﺪﻩ، ﻧﻤﯽ‌ﺗﻮﻧﻢ ﺻﻮﺭﺕ ﺩﺧﺘﺮﻣﻮ ﻧﺎﺯ ﮐﻨﻢ🤗…ﺍﮔﻪ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﺑﻬﺘﺮﻩ، ﺧﺎﺭﺟﯽ ﺑﺪﻩ.ﻣﺘﺼﺪﯼ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺭﻭﯼ ﻟﺒﺎنش ﯾﺦ ﺯﺩ🙃…ﭼﻪ ﺣﻘﯿﺮ ﻭ ﻛﻮﭼﮏ ﺍﺳﺖ ﺁﻥ ﮐﺴﯽ ﻛﻪ ﺑــﻪ ﺧﻮﺩ ﻣﻐـ🚶🏻‍♀️ـﺮﻭﺭ ﺍﺳﺖ!ﭼﺮﺍ ﻛﻪ ﻧﻤﯽ‌ﺩﺍﻧﺪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯼ ﺷﻄﺮﻧﺞ، ﺷﺎﻩ ﻭ ﺳـﺮﺑﺎﺯ ﻫـﻤﻪ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺟﻌﺒﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﯽ‌ﮔﯿﺮﻧﺪ.😉 جایگاه شاه و گدا، دارا و ندار قبر اسـت…👩‍🦯تقواست کـه سرنوشت ساز اسـت💌 برای رسیدن بـه “کبریا” باید نه کبر داشت نه ریا💔💔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

دست از مقایسه بردار و بهشون شده زورکی هم احترام بذار جلو شوهرت اصلا اسم خواهرشو نیار حذف بشه از حرفات و فکرت

اینجوری کم کم از زندگیتون حذف میشه

شما زوم کردی تو خواهرش و همش میگی اینجوری گفت اونجوری گفت 

اونم حساسه بالاخره خواهرشه تو دعوا همینا رو میکوبه تو سرت

از کوتهی ماست که دیوار بلند است 😏

اشتباه اولت اینه ک هرچی میشه ب شوهرت میگی یاد بگیر انقد با اعتماد ب نفس بشی ک خودت جواب کسیو ک بهت بی احترامی میکنه رو بدی ن اینکه انتظار داشته باشی شوهرت ازت دفاع کنه ، چون هرچی میشه گلگی میکنی پیش شوهرت اونم دیگه واسش عادی شده از این ببعد هرکی هرچی گفت خودت محترمانه یجوری جوابده ک حساب کار دستش بیاد وقتی ام پیش شوهرتی دیگه از اونا چیزی نگو سعی کن ب زندگی خودت برسی و شوهرتو بامحبت جدب خودت کنی

سر تا ته بعضیاتونو بزنن از اول تا آخر فقط لفظین 😏
2706