2733
2734
عنوان

تزریق واکسن

| مشاهده متن کامل بحث + 575 بازدید | 67 پست
شایعه نیست من خودم پریودم به هم ریخت مامانم به اعصابش زد پدرم به قند و فشار خونش اطرافیانم ریزش مو خ ...

یا خدا ! خدایی چجوری تشخیص دادین این موارد رو ! مطمعنید بخاطر واکسن بوده ؟!

رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شایعه نیست من خودم پریودم به هم ریخت مامانم به اعصابش زد پدرم به قند و فشار خونش اطرافیانم ریزش مو خ ...

اوه چه خبره،مطمئنی از واکسنه

جهان را بلندی وپستی تویی،ندانم چه ای هرچه هستی تویی....    (این آدم ویران شده از دور قشنگ است)
ما چینی زدیم . خداروشکر هیچ عوارضی نداشت

منم سینوفارم

هیچی نداشت 

طوطی و کلاغ هردو زشت آفریده شدند،طوطی اعتراض کرد و زیبا شد اما کلاغ راضی بود به رضای خدا،امروز طوطی در قفس است و کلاغ آزاد... پشت هر حادثه ای حکمتی است که شاید هرگز متوجه نشوی! هرگز به خدا نگو چرااا؟
2731
یا خدا ! خدایی چجوری تشخیص دادین این موارد رو ! مطمعنید بخاطر واکسن بوده ؟!

من خودم خوشبین بودم دو دوزم زذم ولی وقتی یه سری از دوستامم مشکل مشابه داشتند متوجه شدم از عوارضشه خب هر واکسنی عارضه هم داره. حقیقت علمی و عیان هست

😎💚🐬
شایعه چی خانوم من اصلا این حرفا به من نمیخوره خدایی بنده اینجوری شدم نظرم گفتم

شاید همون نظرتون باعث بشه خیلیا نزنن،بیست وپنجم درصد ایران واکسن نزدن هرچی می‌کشیم ازیناست دوباره داره پیک میزنه

جهان را بلندی وپستی تویی،ندانم چه ای هرچه هستی تویی....    (این آدم ویران شده از دور قشنگ است)
اوه چه خبره،مطمئنی از واکسنه

دقیقا چون بعد واکسن هر سه مشکل پیدا کردیم ترسیدم مامانم دچار حملات عصبی شد هزار تا چکاب رفت همه جای بدن نرمال و سالم بود در نهایت دکترش گفت میتونه از، عوارص  واکسن باشه 

😎💚🐬
2738
دکترمون هم گفت چینی از همشون بهتره 

البته داداشم بد مریض شد

دکتر رفت هزار بار.. 

بعد واکسن.. 

اونا که دیه نمیزنن

من بزنم احتمالا 

طوطی و کلاغ هردو زشت آفریده شدند،طوطی اعتراض کرد و زیبا شد اما کلاغ راضی بود به رضای خدا،امروز طوطی در قفس است و کلاغ آزاد... پشت هر حادثه ای حکمتی است که شاید هرگز متوجه نشوی! هرگز به خدا نگو چرااا؟
من خودم خوشبین بودم دو دوزم زذم ولی وقتی یه سری از دوستامم مشکل مشابه داشتند متوجه شدم از عوارضشه خب ...

آخه اینهمه ؟😐 اعصاب رو گفتی تنم لرزید والا من همینجوری بنیانگذار اعصابم دیگه بخاد باز رو اعصابم تاثیر بذاره باید ببرن منو سلول انفرادی!

رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🙏
بله درست میگین ولی خوب بنده اینجوری شدم 

امیدوارم هر مشکلی دارید خدا رفع کنه،بقیم واکسن بزنم ازدست این لعنتی راحت بشیم خسته شدیم بخدا

😂والا من از اون دسته ادمایی نیستم ک همچین حرفی زدن خیلیا گفتن حالا نمیدونم دیگه ولی من رفتم بهداشت ...

اینا رو ولشون کن   اینقدر چشم وگوش بسته  وبدون تحقیق سینه چاک واکسنند  انگار کارخانه باباشون واکسنها رو ساخته   الان اغلب از عوارض واکسن می نالند و درصد بالایی از زدنش پشیمانند

هنوز اخبار رسانه های میلی رو گوش می کنند و توهم تاثیر واکسن دارند

یه درصد فکرشونو به کار نمی ندازند  اگه واکسن تاثیرش مثبت بود چرا تمام کشورهای واکسن نزده کرونا زودتر فروکش و دورانش رو طی کرد    (تاپیک یکی مونده به آخرم که پارسال زدم )

قبلش هم گفتند کرونا دوره ش ۲ ساله و اومیکرون جهش ضعیف و مرگ ومیر چندانی نداره اینا به واکسن ربط می دن

2706