2726
عنوان

بچه ها عمل بینی خیلی سخته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 995 بازدید | 30 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه عکس گذاشتی ؟یه بار دیگه بزار لایک کن

قاشقچی اسم کاربریتو اشتباهی خوندم میخواستم بنویسم قاچاقچی😂😂 عزیزم وقتی چاق و تپل بودم وای باید میدیدیش اندازه فندق بود لاغر که شدم صورتم آب شد اینم زد بیرون کاشکی میتونستم فقط صورتمو چاق کنم

2728

😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😆😅😅😆😅😅🤣🤣🤣 اینو میخوای عمل کنی ؟!!! 

از نیم رخم بده 

این اصلا خیلی کوچیکه که  نبم رخ بده ببینم کجاش تو صورتت میگی بزرگه 

😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😆😅😅😆😅😅🤣🤣🤣 اینو میخوای عمل کنی ؟!!!  ا ...

قاچاقچی چرا میخندی😐😐😂😂 باشه بزار بگیرم وایسا

😅😅😅 هر اسمی زدم نی نی سایت قبول نکرد دیدم اخبار میگه قاشقچیو کشتن.. زدم قاشقچی !!!🤣

قاشقچی دیدی؟ ببین یه چیز دیگه هم هست 

من زیاد تو آیینه زوم میکنم احساس میکنم اونم باعث میشه من بینیمو بزرگ و نامتناسب ببینم 

عزیزم دماغت خوب 🌺🌹

اصلا عمل نکن خودش انگار عمل شدست ... قرص مولتی ویتامین بخور زیر چشمت سیاهه پر بشه دماغت پر میشه 

بره من خیلی بزرگتر بود قشنگ چند سانت از صورتم میزد بیرون که عمل کردم من افتضاح بودم الان هستی عکس بدم

عزیزم دماغت خوب 🌺🌹  اصلا عمل نکن خودش انگار عمل شدست ... قرص مولتی ویتامین بخور زیر چشمت سیا ...

آره عشقم یه مدت زیاد فست فود اینا خوردم کبدم قاطی کرد باشه حتما میگیرم نیاز دارم بهش

آره بزار ببینیم مال تو چطوریه 

آره عشقم یه مدت زیاد فست فود اینا خوردم کبدم قاطی کرد باشه حتما میگیرم نیاز دارم بهش آره بزار ...

متاسفانه نبود ، تو رممه آخه خیلی وقته عمل کردم ۱۰سالی میشه 

ولی دماغت خوبه بعد عمل همیشه درد داری مثل الان من یه باد میخوره تا صبح سرمم در میگیره خواهش میکنم عمل نکنید به خدا تنوع ۱ ماه ۲ماهه ، بعدش تا آخرعمر باید با اون دماغ زندگی کنید 

بازم خداروشکر من راضیم بره خیلیارو میبینم سوراخاش نامتقارن دراومده ، یا کج شده ،یا خیلی فانتزی شده .‌‌‌ ‌. برا من طبیعی شده خداروشکر .

متاسفانه نبود ، تو رممه آخه خیلی وقته عمل کردم ۱۰سالی میشه  ولی دماغت خوبه بعد عمل همیشه درد د ...

اهان باشه عشقم مهم اینه که به دلت نشسته و تو خودتو بیشتر دوست داری باهاش❤ آره خب سختیهایی داره اون یکی دوستم دو سالی میشه که عمل کرده یه بار تو باغ توپ بچه ها خورد انقدر دردش گرفت انقدر گریه کرد یه لحظه دلم براش سوخت خلاصه قضیه بکش و خوشگلم کن😂 مرسی عزیزم بابت راهنماییت شما هم زیاد حساسیت نشون نده خب پوئن های زیادیم داره عوضش شما اعتماد به نفستون بیشتر شده و خیلی چیزای دیگه❤💋🌹

2706