2726

مشکلی ندارم ، قیافم خوبه ، خانوادم خوبن ، تو یکی از بهترین دانشگاهها درس میخونم ولی هیییییچ کس خواهان من نیست ، نه تو دانشگاه نه تو فضای مجازی نه بصورت سنتی 

همه دوستام دونه دونه دارن ازدواج میکنن ، من وااااقعا تنهام و فقط بخاطر اینکه یه همدم داشته باشم دلم میخواد ازدواج کنم ، ولی دریغ از حتی یک پیشنهاد ، واقعا نمیددنم علتش چیه 

این قرار داد ،تا ابد میان مابرقرار بادچشم‌های تو به جای دست‌های تومن به دست تو آب می‌دهم     تو به چشم من آبرو بده!     من به چشم‌های بی قرار توقول می‌دهم ریشه های ما به آبشاخه‌های ما به آفتاب می‌رسد   ما دوباره سبز می‌شویم      قیصر امین پور

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ببینم عکست

نمیتونم عکس بذارم عزیزم 

این قرار داد ،تا ابد میان مابرقرار بادچشم‌های تو به جای دست‌های تومن به دست تو آب می‌دهم     تو به چشم من آبرو بده!     من به چشم‌های بی قرار توقول می‌دهم ریشه های ما به آبشاخه‌های ما به آفتاب می‌رسد   ما دوباره سبز می‌شویم      قیصر امین پور

منم همینجور بودم . خاستگار تا نزدیک خونه میومد مزه مزه هم میکرد ک دلشون میخواد بیان اما نمیومدن. رابطه ی دوستی هم ک نگم برات. اخرشم با کسی ازدواج کردم ک باهاش دوست شدم بعدا گفتم خداروشکر کسی نیومد این رفت و آمدا بیشتر اعصاب ادمو‌خراب میکنه. اخرش ک من ب ی ادم خیلی خوب شوهر کردم

2706