2297
2298

؟ هر تاپیک میرم میبینم زن و مثل کلفت میبینن و سر ساده ترین چیز کتک میزنن

میخوام برم رزمی و دیگه هیچ وقت ول نکنم این رشته رو

واقعا چه طور یه مرد رو زنش دست بلند میکنه؟ 

شغل داشتن در آینده برا دختر چه فوایدی داره؟ 

بله 

من 

آب داغ روی سر و صورت آنها ریختم که تاول زد...با نوک چاقو به بدنشان می‌کشید، طوری که عضوی از بدن آنها نبود که خون‌آلود نباشد...اتو را داغ می‌کند به کمرش  می‌چسباند...میله‌ای سربی به دهان و فک او زد و دندان‌های او را شکست...آب جوش را روی او،  آرام بریز که زجر بیشتری بکشد...آب داغ را روی دست‌های محسن ریخت که دست‌های محسن پف کرد و چروک شد و حالت پختگی پیدا کرد...و گوش طالب را برید. سپس چاقو را روی بینی او گذاشت و بینی طالب را برید...جواد با انبر مشغول کشیدن دندان‌های او بود. از دهان طالب خون زیادی می‌ریخت و دهانش بوی بسیار بدی گرفته بود...او رفت و گاز پیک‌نیکی و سیخ آورد. او دوبار سیخ را سرخ کرد و به ران طالب زد و بار سوم سیخ را به نقطه حساس بدن طالب از روی شلوار چسباند که ناگهان تمام پیکر این نوجوان دچار شوک شد.📣 این متن ، داستان نیست. شکنجه های منافقین کوردل هست که سه تن از ایرانی ها را به شهادت رساندند.شهیدان👈طالب طاهری۱۶ساله ومحسن میرجلیلی۲۵ساله شاهرخ طهماسبی ۲۸ ساله ❤️من زنم ، مولا علی من را ریحانه خطاب کرده،  من مادرم ، من نور خانه ام ، هر بار شیری که به نوزادم میدهم ، مثل آزاد کردن یک بنده است ، یک لیوان آبی که دست همسرم میدم برتر از یکسال نماز شب و روزه گرفتن است ، موقعی که دیگ غذا را میشورم خداوند هم گناهان من را میشوید، هر بار به موی فرزندانم شانه بزنم خداوند به ازاء هر مو حسنه ای میدهد و گناهی را پاک میکند (احادیث ائمه س ) خانه  مقدس است ، خانواده مقدس است. خانه ی من حریم پاک خداوند است. سخنرانی شهید سلیمانی در مقر توپخانه جبهه مقاومت در سوریه : ما بعد از اینکه میگوییم مدافعان حرم ، فکر میکنیم ‌مدافعان حرم خلاصه است ‌فقط در این دو حرم مقدس  عزیز سیده رقیه و سیده زینب . کل جمهوری اسلامی حرم است . وجوبش کمتر از حرم سیدالشهدا نیست ، کل جمهوری اسلامی.      گستردگی این حرم بیش از گستردگی حرم حضرت زینب سلام الله علیهم است

بچه ها برای پسر نازم از این سایت لباس و سیسمونی با اسم خودش گرفتم، جالب اینه که هر چیزی انتخاب کنید با گلدوزی اسم بچه خودتون میفرسته، 

البته برای بچه های بزرگتر هم حوله و عروسک و تیشرت دارن که همه گلدوزی اسم کودک خودتون رو دارن، 

من خودم راضی ام واقعاً  اینجا میتونید قیمت ها و مدل ها رو ببینید 

2051

من نخوردم فعلا خوشبختانه 

از آینده خبر ندارم ولی . چون خیلی زبون درازم

کاربر بسیار قدیمیم ک شب تاپیک زدم برا خوزستان💔 گوشی ب دست و چشم گریون خوابم برد❤صبح پاشدم دیدم کاربریه عزیز و نازنینم ب فنا رفته دلم برایت تنگ است کاربریه عزیزتر از جان💔

شوهرم جرات نداره دست روم بلند کنه من کتکش میزنم 🤪🤪🤪😜😜

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺

اینجا سرزمین عجایبه. بعضی خانما چیزایی میگن آدم شاخ درمیاره

فاصله اجتماعی را رعایت کنید!                                                 از آدم مشکوک به کرونا ۲ متر ! 😷       از آدم ریاکار ۲ سال!        از آدم دروغگو ۲۰ سال!       از آدمی که وقت نیاز یادتون میکنه۲۰۰ سال!    از آدمی که بهتون حسادت میکنه ۲۰۰۰ سال!              فاصله رو رعایت کنید تا روح وجسمتان مصون از هر آفتی باشه!

گ...ه خورده کتک بزنه

فقط 31 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
#♾️♥️💍    🤵🏻👰🏻   تیکر بارداریم نیست🤞🏻😄💜           تو عاشق نبودی که                                                                 درد دل عاشقا رو بفهمی       تو بارون نموندی                                                                  که دلگیریه این هوارو بفهمی     تو گریه نکردی                                                                 برای کسی تا بدونی چی میگم   دلت تنگ نبوده                                                             میخندی تا از حس دلتنگی میگم♡

شغل داشتن که عالیه عالی حتما مستقل باش،هستن کسایی که کتک میخورن اونا حتما بی پشتوانه هستن ،خیلیام اینجا دروغ میگن باورنکن

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍

والا من دوسال با یه کاربری دیگه فعال بودم، عینا ۸۰ درصد تاپیک ها خیانت و کتک کاری و دعوای خانوادگی

اما بعید بدونم اینقدر ها هم دنیا جای مزخرفی باشه

شاید اینجا بیشتر مطرح میکنن🤔

دنیا با مهربونی جایقشنگ‌تریه   کاربری2