2726
عنوان

دارم گریه میکنم برای بی کسی خودم

157 بازدید | 8 پست

۱۷ سالم بود پدرم بشدت بداخلاق بود و شکاک ی سیمکارت برام نمیخرید ارزو همچی به دلم بود مانتوهام همش رنگهای تیره اجازه ی مانتو شاد خریدن نمیداد وقتی میرفتیم عروسی فورا میومد دنبالمون منم با اشک میومدم خونه از بس شکاک بود یروز رفتیم عروسی یکم دیر اومدیم وقتی اومدیم انقد فحش زشت به مادرم داد .....وقتی تو دبیرستان پول میخاستن بابام بخاطر ۲ هزار تومن ک خاست بده انقد حرف بمن زد هیچوقت یادم نمیره منم شوهرم خاستگارم بود فقط خاستم فرار کنم از این‌جهنم ازدواج کردم حالا ۶ سال میگذره دارم میمیرم دیگه تنها دلخوشیم دخترمه خانوادش خیلی ظالمن خیلی حرف بهم میزنن خیلی دلمو میکشنن شوهرمن خیلی بده خیلی طرف اوناس دیگه خستم اصلا بهم محبت نمیکنه😔😔الان دارم با اشک مینویسم بعضی شبا ک دلم خیلی پره قبل خاب گریه میکنم صدای هق هقامو میفهمه اما اصلا نمیپرسه چته خیلی طولانیه براحال دلم دعا کنید..زندگی نکردم اصلا..😔

باشههههههه باشهههه حق با تو 

هی دنیا 

منم مثل توام 

توکه اخر گره رو باز میکنی پس چرا امروز و فردا میکنی                                   خدایا شکرت       الهی یک نظر تو کافیست تا دل بندگانت آرام و مطمعن باشد         

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزمممم

درست میشهههه فقط یه نصیحت بهت بکنم بعدا به حرفم میرسی همه اینا میگذره فقط خودت داغون میشی به خودت اهمیت بدهه خودت رو شاد کنن به خودت برس 

شوهرت ادم میشه ولی دیرررر یه روزی که سنی ازتون گذشتتت 

زندگی کن خودت داغون نکن 

گذشته بر نمیگرده اینده رو از دست نده

نزار دخترت هم حس تو رو داشته باشه

تو حالت خوب باشه شوهرت هم ادم میشه

حال دلت خوب کن خودت مجبور کن خوب باشی

ورزش کن به خودت برس خرج کن 

ما روزها را به یاد نمیاریم بلکه لحظات رو به یاد میاریم😌        کلمات میتوانند دروغ بگند ورای انها رو ببین😇                    همیشه کاری رو که ازش میترسی رو انجام بده 😎                              
عزیزمممم درست میشهههه فقط یه نصیحت بهت بکنم بعدا به حرفم میرسی همه اینا میگذره فقط خودت داغون میشی ...

زن اگر محبت نبینه پیر میشه تمام عمرم محبت ندیدم خستم 😔........

باشههههههه باشهههه حق با تو 
زن اگر محبت نبینه پیر میشه تمام عمرم محبت ندیدم خستم 😔........

میدونم 

خودت خودت دوست داشته باش مثل اسم کاربریت

ما روزها را به یاد نمیاریم بلکه لحظات رو به یاد میاریم😌        کلمات میتوانند دروغ بگند ورای انها رو ببین😇                    همیشه کاری رو که ازش میترسی رو انجام بده 😎                              

آخه عزیزم درکت میکنم منم از دست همین بابای... خواستگارم قبول کردم اما الان خیلی وقته نامزدیم خیلی خوبه خیلی تا ببینم چی میشه...حالام ناراحت نباش عزیزم توکل کن ب خدا همه چی درست میشه انشاالله

بسم الله الرحمن الرحیم خدایا آرزو هممون بر آورده کن ...برای حاجتم صلوات می‌فرستین دوستای گلم