2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میخای چاق شی بچسب به شیره انگور و ارده . 

شیره انگور و مدام مثل شربت درست کن و بخور. 

ژله درست کن بخور. 

ماکارونی بدنو چااق میکنه 

شیب زمینی صورتو 

الویه بخور 

موز و میوه 

اووووو کلی خوردنی مقوی چاق کننده هست 

از قرصام مولتی ویتامین. مخمر جو .. 

2728
بعدش بازگشت داره؟

اره بازگشت داشت و عوارض فرررراوان تحت هیچ شرایطی قرص چاقی نخور باور کن بدنت داغون میشه من زانو درد گرفتم تکرار ادرار چون توشون کورتن داره

شخصيت من چيزي ست كه من هستم!اما برخورد من بستگي داره به اينكه تو چه برخوردي داري!!!

من خودم برا چاقی

صبحها پور سنجد و گردو وگنجد و هر چیز مقوی پودر کن با ی قاشق عسل و ی لیوانشیر هروز بخور 

من و الان چاق شدم ک از ۴۰ کیلو شدم ۵۴ دارم دگ تلاش می‌کنم یکی دو کیلو لاغر کنم🤣

سیب زمینی بخود تاثیر داره

من روری ۳ تام بستنی میخوردم

از اینا بودم ک هرچی میخوردم ی گرم اضافه نمیکردم

شخصيت من چيزي ست كه من هستم!اما برخورد من بستگي داره به اينكه تو چه برخوردي داري!!!
من خودم برا چاقی صبحها پور سنجد و گردو وگنجد و هر چیز مقوی پودر کن با ی قاشق عسل و ی لیوانشیر هروز ...

عزیزم چه مقدار پودر سنجد و کنجد و اینا میریختین؟؟ و چند وقت طول کشید وزن زیاد کنید ؟؟ 

کدوم بستنیهارو میخوردین؟؟ 

عزیزم چه مقدار پودر سنجد و کنجد و اینا میریختین؟؟ و چند وقت طول کشید وزن زیاد کنید ؟؟  کدوم بس ...

من همرو ترکیب میکردم بیشتر سنجد چون سنجد صورت چاق میونه

بعد ی قاشق غذا خوری می‌ریختم

من بستنی کیم عروسکی هر چیزی دم دستت میاد بخور 

سیب زمینی بپز با کره و نمک فلفل بخور 

من ۱ ساله ب این وزن رسیدم راحت 

برنامه کرفس نصب کن ی حد کالری دارع من همیشه سعی میکردم از اون کالری بیشتر بخورم 

ممنونم گل خانومی. راستی کره بادوم زمینی هم چاق کننذش

اخ اخ اره اینو یادم رفت بگم اینم حتما بخور 

گین اپ اگه اصلیشو تهیه کنین هیچ ضرری نداره ولی فیکش مضره فیکشو شرکتای دیگه میزنن یچی تو مایه های سیپرو و جنسینگ میزنه ولی مشابه ی گین اپ افراد عادی نمیتونن تشخیص بدن کدوم فیکه کدوم اصل کسی که کارش اینه میفهمه از گین اپ قوی تر بخواین کینگ فت عالیه...

یه چیز عالی و بدون یک ذره عوارض میخواین مکث فود برند طب صحراوی به شرط آزمایشگاه😉 میتونین ببرین آزمایشگاه تستش کنین 

میخوای چاق یا لاغرشی راهکارش پیش منه          واتساپ بهم پیام بده اینستا به دلیل حجم زیاد و کار نمیرسم برم... 09384343180             اینم آیدی اینستام ولی الان کم میرم بیشتر تو آرایشگاه حضوری فروش دارم    tebsonatisogand1
تو چ مدت چاق شدی؟منم از اونام ک کیلو کیلو لاغر میکنم گرم گرمم چاق نمیشم

👆👆👆

میخوای چاق یا لاغرشی راهکارش پیش منه          واتساپ بهم پیام بده اینستا به دلیل حجم زیاد و کار نمیرسم برم... 09384343180             اینم آیدی اینستام ولی الان کم میرم بیشتر تو آرایشگاه حضوری فروش دارم    tebsonatisogand1

سلام عزیزان دل وقتتون ب خیر و شادی 💚

اگر از لاغری خود رنج می برید و نیازمند بالا بردن وزن خود در مدت زمان محدود می باشید و نیازمند یک پودر مکمل غذایی سرشار از ویتامین های ضروری بدن و پروتئین و زینک و کلسیم و منیزیم و ... می باشید با ما همراه باشید.😍😍😍

پودر گین اپ

پودر گین اپ از دو جهت سبب افزایش وزن خواهد شد که در متن زیر با جزئیات بیشتری توضیح داده شده است:

1- از طریق افزایش اشتها : یکی از مشکلاتی که اغلب افراد لاغر اندام با آن دست و پنجه نرم میکنند بی اشتهایی و بی میلی به غذا میباشد ، که همین مورد باعث کاهش ورودی کالری مورد نیاز به بدن و همین کمبود کالری و مواد غذایی ورودی به بدن سبب کاهش وزن در آن ها خواهد شد. گین آپ با ترکیباتی که در آن وجود دارد سبب افزایش اشتها و افزایش میل به غذا در این افراد خواهد شد و مشکل کم اشتهایی این افراد را در حد بسیار بالایی حل میکند.

2- از طریق افزایش جذب مواد غذایی در روده : یکی دیگر از مشکلات افراد لاغر اندام با این که مواد غذایی کافی به بدنشان وارد میشود و حتی در مواردی هم مشاهده شده که بیشتر از مقدار مورد نیاز کالری و مواد غذایی وارد بدن میشود ، ولی باز هم لاغر میباشند و افزایش وزن پیدا نمیکنند این افراد به دلیل جذب ناکافی و ضعیف مواد غذایی در روده وزنشان تغییر نمیکند ، ولی دیگه نگران نباشید با استفاده از پودر گین آپ جذب مواد غذایی را در بدن خود را میتوانید به چندین برابر افزایش دهید.

ترکیبات پودر گین آپ چاقی کل بدن:

جنسینگ

پروتئین

سدیم

پتاسیم

روی

منزیم

ویتامین گروه a b و c

بیوتین

آهن

کلسیم

ویتامین D+

و غیره که ترکیبات کاملا گیاهی و ویتامین های مورد نیاز بدن میاشد.

پودر گیناپ 300 گرمی

پودر گیناپ 300 گرمی و در قوطی های فلزی خدمت دوستان ارسال میشود ، برخی از خواص پودر گین اپ 300 گرمی خدمت شما ارائه کرده ایم :

1-چاق کننده کل بدن به صورت یک نواخت و همزمان با آن پر شدن صورت

2-کاهش و پر کننده چین و چروک بر روی صورت و بدن

3- تو لید شده از مواد پرتئینی و انواع ویتامین های مورد نیاز بدن

4-مناسب برای افرادی که اشتها و میلی به غذا خوردن ندارند

5- افزایش توان و انرژی بدن و کاهش خستگی

6-افزایش جذب مواد غذایی در روده

7-این محصول ساخت کشور ترکیه میباشد و دارای بارکد اصالت کالا میباشد

8-بدون تجمع آب در بدن و ایجاد پف

9- افزایش انرژی و کارایی مغز

💟خرید حضوری و غیرحضوری

💟 ارسال ب سراسر ایران 📦

💟سفارش روبیکا 09301328313 نوروزی